18:30 2020 Gegužės 29
Tiesioginis eteris
 • USD1.1136
 • RUB78.4416
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1862)

  Prancūzijos vyriausybės atstovė pažymėjo, kad "aplink prezidentą yra ribotas skaičius žmonių, visada reikiamu metro atstumu"

  VILNIUS, kovo 25 — Sputnik. Prancūzijos prezidentas Emanuelis Makronas, lankydamasis ligoninėse, kuriose žmonės gydomi nuo koronaviruso, nenešioja kaukės, nes tai nėra būtina, praneša RIA Novosti su nuoroda į oficialiąją Prancūzijos vyriausybės atstovę Sibeth Ndiaye.

  "Kodėl Prancūzijos prezidentas nenešioja kaukės (lankosi ligoninėse ir kitose įstaigose)? Tiesiog todėl, kad kaukės nereikia, jei mes išlaikome saugų atstumą su kitais žmonėmis", — teigė ji.

  Ji pažymėjo, kad "aplink prezidentą yra ribotas skaičius žmonių, visada reikiamu metro atstumu".

  "Kol kas gyventojų sanitarinės rekomendacijos neįpareigoja, kad kaukes turi nešioti visi, o ne tik ligoniai ar medicinos personalas. Nėra jokios priežasties, kad valstybės vadovas pažeistų reikalavimus visiems šalies gyventojams", — pridūrė vyriausybės atstovė.

  Gyventojų koronaviruso patikra
  © Sputnik / Виталий Аньков

  Nuo koronaviruso epidemijos pradžios Prancūzijos prezidentas ne kartą lankėsi medicinos įstaigose, kur gydomi pacientai, sergantys COVID-19.

  Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 protrūkį su pandemija. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje jau yra užsikrėtę daugiau nei 400 tūkst. žmonių, mirė daugiau kaip 18 tūkst.

  Prancūzijoje epidemija perėjo į trečiąjį etapą. Žmonių, užsikrėtusių koronavirusu, skaičius nuo pirmadienio yra 22 300. Virusas jau pasiglemžė 1100 gyvybių.

  Prancūzijos valdžia nusprendė rimtai apriboti piliečių judėjimą, žmonės neina į darbą, laiką daugiausia leidžia savo gyvenamosiose vietose.

  Taip pat skaitykite:

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1862)

  Dar šia tema

  Euro grupė aptarė tolesnius veiksmus kovoje su koronavirusu
  Putinas kreipėsi į rusus dėl situacijos su koronavirusu
  Tegai:
  koronavirusas, Emanuelis Makronas, Prancūzija

  Svarbiausios temos