11:18 2020 Liepos 09
Tiesioginis eteris
 • USD1.1286
 • RUB80.4584
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2159)

  Visi Rusijos ir tarptautiniai "Rossija segodnia" žiniasklaidos grupės projektai keičia savo logotipus, tarp jų ir Sputnik, ria.ru bei kiti

  VILNIUS, kovo 26 — Sputnik. Dabar pandemijos metu veiksmingiausios yra pagrindinės atsargumo priemonės — asmens higiena ir saviizoliacija. Būtent todėl likdami namuose galime išgelbėti daugelio gyvybes.

  RIA Novosti ir Sputnik naujienų tarnybos visame pasaulyje palaipsniui pereina į nuotolinį darbo režimą, tačiau ir toliau visą parą teikia skaitytojams ir prenumeratoriams aktualiausią ir patikimiausią informaciją.

  Saviizoliacija — tai saugu, teisinga ir tai apsaugos mus ir mūsų artimuosius nuo tolesnio viruso plitimo. Grafinis namukas mūsų logotipuose tai simbolizuoja. Šiandien atnaujinta forma jie pasirodo ria.ru, agentūros rusų kalba vykdomų projektų svetainėse, Sputnik, Sputnik radijuje, taip pat jų puslapiuose socialiniuose tinkluose.

  Tai — ne amžina. Tai — mūsų atsakas į viruso plitimą ir raginimas visiems aktyviai įsitraukti į šią kovą su pandemija. Šiandien žiniasklaida turi atlikti gyvybiškai svarbų vaidmenį informuojant visuomenę. Likite namuose, o mes pateiksime jums naujausią informaciją apie naujausius įvykius, apie prevencijos ir apsaugos nuo ligos metodus.

  Nuo metų pradžios COVID-19 jau nusinešė daugybės tūkstančių žmonių gyvybes visame pasaulyje, užsikrėtusiųjų skaičius siekia šimtus tūkstančių ir kasdien auga. Šiuo metu pasaulyje daroma viskas, kas įmanoma, kad būtų užkirstas kelias koronaviruso plitimui.

  Bet visa tai — niekis, jei mes patys vieni kitiems nepadėsime. Tik kartu susidorosime su grėsme. Būtent dėl to mes nusprendėme pakeisti logotipus.

  Koronavirusas Europos šalyse
  © Sputnik /
  Koronavirusas Europos šalyse
  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2159)
  Tegai:
  karantinas, koronavirusas, žiniasklaida, MIA "Rossija segodnia"

  Svarbiausios temos