09:13 2020 Rugpjūčio 04
Tiesioginis eteris
 • USD1.1726
 • RUB86.6018
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2343)

  Vyras svarstė įvairius variantus ir galiausiai pasirinko rajono ligoninę, kad pakenktų daugybei žmonių, užpuldamas įstaigą, kuri šiandieninėje aplinkoje teikia reikiamą medicininę pagalbą

  VILNIUS, kovo 26 — Sputnik. Vyras, kuris, kaip įtariama, ruošėsi teroro išpuoliui dėl nepasitenkinimo valdžios institucijų veiksmais koronaviruso epidemijos metu, buvo likviduotas JAV Federalinio tyrimų biuro darbuotojų, pranešė "New York Times".

  Incidentas įvyko per FTB vykdytą vyro sulaikymo operaciją. Prieš tai buvo atliktas vidinis antiteroristinis tyrimas. Operacijos metu vyras buvo ginkluotas. Pranešama, kad sužeistas 36-erių Timotis Vilsonas mirė ligoninėje.

  Taip pat pranešama, kad Vilsonas planavo teroro aktą vienoje iš ligoninių.

  "Vilsonas svarstė įvairius variantus ir galiausiai pasirinko rajono ligoninę, kad pakenktų daugybei žmonių, užpuldamas įstaigą, kuri šiandieninėje aplinkoje teikia reikiamą medicininę pagalbą", — sakoma FTB pranešime.

  Praėjusią savaitę Beltono meras išleido dekretą, kuriame žmonės raginami likti namuose ir laikytis atstumo. Nepatenkintas mero potvarkiu ir būtinybe paklusti, Vilsonas tariamai nusprendė susprogdinti automobilį.

  Anot "Fox4", biuro pareigūnai bandė sulaikyti vyrą, kai jis atvažiavo ieškoti sprogstamojo įtaiso automobiliui. Remiantis pranešimais, Vilsonas nuo praėjusio rugsėjo buvo FTB prižiūrimas dėl to, kad propagavo rasistinį bei antivyriausybinį požiūrį.

  Remiantis Džonso Hopkinso universiteto duomenimis, šiuo metu JAV yra daugiau nei 68 500 patvirtintų koronaviruso atvejų, mirė 1031 žmogus.

  Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) kovo 11 dieną paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 protrūkį pandemija. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje jau yra užsikrėtę daugiau kaip 414 tūkst. žmonių, mirė daugiau nei 20 tūkst.

  Taip pat skaitykite:

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2343)

  Dar šia tema

  Krokodilas mirtinai sužeidė Ruandos gyventoją, kuris pažeidė karantiną dėl COVID-19
  Prancūzijoje paaiškinta, kodėl Makronas į ligonines vyksta be kaukės
  MIA "Rossija segodnia": likite namuose dėl artimųjų
  Tegai:
  Federalinis tyrimų biuras (FTB), teroristinis išpuolis, koronavirusas

  Svarbiausios temos