06:30 2020 Liepos 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.1224
 • RUB80.2153
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Policijos pareigūnai atvyko į nusikaltimo vietą, tačiau nusikaltėliams pavyko pabėgti iki jiems atvykstant

  VILNIUS, kovo 27 — Sputnik. Nusikaltėliai Londone pavogė penkis šautuvus, kurių vertė viršija 120 tūkstančių dolerių ir kurie buvo naudojami filmuojant filmą apie britų žvalgybos agentą Džeimsą Bondą, praneša RIA Novosti su nuoroda į Londono policiją.

  Policijos duomenimis, vagystė įvyko pirmadienį, kovo 23-iosios vakare. Policijos pareigūnai atvyko į nusikaltimo vietą, tačiau nusikaltėliams pavyko pabėgti iki atvykstant policijai.

  "Įtariamieji, kuriuos liudytojai apibūdino kaip tris baltaodžius vyrus, kalbančius su Rytų Europos akcentu, įėjo per užpakalinį pastato įėjimą ir pavogė penkis panaudotus šaunamuosius ginklus, naudotus Džeimso Bondo filmuose. Ginklai, kaip apskaičiuota, kainuoja daugiau nei 122 tūkst. dolerių", — teigiama pranešime policijai.

  Pasak policijos, pavogti ginklai buvo iš firmų "Beretta", "Smith & Wesson", "Magnum" ir "Walther", jie buvo naudojami filmuose "Pasveikink mirtį kitą dieną" (2002), "Žvilgsnis į žmogžudystę" (1985) ir "Gyvenk ir leisk mirti" (1973).

  "Pavogti šaunamieji ginklai yra labai atpažįstami ir pagaminti pagal užsakymą konkretiems Džeimso Bondo filmams. Jie beveik neabejotinai bus atpažįstami, jei kas nors juos parduos. Daugelis šių pistoletų yra unikalūs. Pavyzdžiui, pavogtas "Magnum" yra vienintelis chromu dengtas ginklas pasaulyje", — sakė policijos detektyvas Polas Ridlis.

  Taip pat skaitykite:

  Dar šia tema

  Vaikas 16 valandų buvo namuose su koronavirusu užsikrėtusios motinos lavonu
  Policija Šiaulių apskrityje aptiko karantino metu veikiantį barą
  Tegai:
  ginklai, filmas, Londonas, vagystė

  Svarbiausios temos