02:55 2020 Spalio 30
Tiesioginis eteris
 • USD1.1704
 • RUB93.0481
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Kartu jis atkreipė dėmesį į tai, kad nederėtų vienos priklausomybės pakeisti kita, pavyzdžiui, pasiduoti potraukiui saldumynams

  VILNIUS, kovo 30 — Sputnik. Gydytojas narkologas Maratas Sarajevas papasakojo, kaip rūkaliai gali kovoti su priklausomybe izoliacijos metu, kai tabakas nėra įtrauktas į būtiniausių prekių sąrašą, praneša RIA Novosti.

  Anot jo, dabar yra pats geriausias metas mesti rūkyti. Kartu jis atkreipė dėmesį į tai, kad nederėtų vienos priklausomybės pakeisti kita, pavyzdžiui, pasiduoti potraukiui saldumynams.

  "Ką mes galime patarti, jei tikrai norite rūkyti, yra tam tikrų vitaminų ir mineralų vartojimas. B grupės vitaminai, vitaminas E ir žuvų taukai yra būtini. Jie labai gerai padeda susidoroti su potraukiu rūkyti", — "Govorit Moskva" teigė Sarajevas.

  Anksčiau Rusijos vyriausybė pakeitė įsakymą, patvirtinantį būtiniausių prekių sąrašą. Laidojimo reikmenys, tabako gaminiai, spauda ir atsarginės automobilių dalys buvo išbrauktos iš sąrašo.

  Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos pandemiją.

  Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje užfiksuota daugiau kaip 634 tūkstančiai infekcijos atvejų, mirė per 30 tūkstančių žmonių.

  Taip pat skaitykite:

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Dar šia tema

  Ieškoma galimybių plėsti tyrimų COVID-19 nustatyti apimtis
  Psichoterapeutė papasakojo, kas gali sukelti skyrybas po karantino
  Užsikrėtusi COVID-19 modelis papasakojo apie keistą garsą, sklindantį iš plaučių
  Tegai:
  rūkymas, saviizoliacija, koronavirusas

  Svarbiausios temos