03:11 2021 Sausio 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.2123
 • RUB89.0364
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Medicinos darbuotoja pažymėjo, kad net normaliomis sąlygomis astronautai kurį laiką laikosi karantino prieš skrisdami į TKS, o visi ten siunčiami daiktai dezinfekuojami

  VILNIUS, kovo 31 — Sputnik. Tikimybė, kad naujo tipo koronavirusas pateks į Tarptautinę kosminę stotį (TKS), yra beveik lygi nuliui dėl sustiprintų saugumo priemonių, RIA Novosti sakė NASA slaugytoja Roksana Bacmanova, kuri su šia organizacija dirba jau beveik 10 metų ir teikia medicininę pagalbą astronautams prieš kosminį skrydį ir po jo.

  "Dabar visos kosminių administracijų pajėgos yra nukreiptos į tai, kad būtų užkirstas kelias bet kokiam virusui, įskaitant koronavirusą, įsiskverbti į TKS", — sakė ji.

  "Atsižvelgiant į sustiprintas saugumo priemones, tikimybė, kad koronavirusas pasieks TKS, yra beveik lygi nuliui", — pridūrė ji.

  Bacmanova pažymėjo, kad net normaliomis sąlygomis astronautai kurį laiką laikosi karantino prieš skrisdami į TKS, o visi siunčiami daiktai dezinfekuojami. Pandemijos metu buvo pratęstas astronautų karantinas, visi, kurie su jais dirba, taip pat karantinuojami, astronautų asmeniniai kontaktai riboti.

  Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 pandemiją.

  Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje užfiksuota daugiau kaip 690 tūkstančių infekcijos atvejų, daugiau nei 33 tūkstančiai žmonių mirė.

  Taip pat skaitykite:

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Dar šia tema

  Gydytojai pasidalijo patarimais dėl koronaviruso profilaktikos alergiškiems žmonėms
  Karantino pasekmės: per dvi savaites rekordiškai sumažėjo avarijų skaičius
  Nufilmuota, kaip Rusijos kariai atlieka dezinfekciją Italijoje
  Tegai:
  koronavirusas, NASA, Tarptautinė kosmine stotis (TKS)

  Svarbiausios temos