12:18 2020 Gegužės 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.0904
 • RUB77.9139
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1809)

  Anksčiau Rusijos Federacijos ir Italijos kariškiai atliko pilną trijų pensionatų, esančių Kluzonės, Čenės ir Vertovos miestuose, dezinfekciją

  VILNIUS, kovo 31 — Sputnik. Čenės miesto (Lombardijos regionas, Italija) vicemerė Marčela Badzana padėkojo Rusijos kariškiams už pagalbą kovoje su koronavirusu, antradienį pranešė Rusijos gynybos ministerija.

  Pasak jos, nėra jokių barjerų ar ribų, "mes visi kartu kovojame su nematomu blogiu, kuris mus gąsdina ir dėl kurio daugelis prarado artimųjų meilę".

  "Šią kovą galime laimėti tik padėdami vieni kitiems. Mes manome, kad nėra geresnio žodžio nei AČIŪ, kad išreikštume savo dėkingumą. Ačiū už viską, ačiū už jūsų pagalbą, ačiū, kad esate su mumis. Jūs palikote savo šalį ir savo šeimas, kad būtumėte šalia mūsų, ir mus tai labai palietė", — rašoma Badzanos laiške.

  Pirmadienį Rusijos Federacijos ir Italijos kariškiai atliko pilną trijų pensionatų, esančių Kluzonės, Čenės ir Vertovos miestuose, dezinfekciją. Iš viso dezinfekuota 18 tūkstančių kvadratinių metrų vidaus patalpų.

  Naujausiais Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) duomenimis, Italijoje iš viso užregistruota daugiau nei 97 689 COVID-19 atvejų, iš kurių daugiau kaip 10 780 žmonių mirė.

  Italija yra antrojoje vietoje pasaulyje pagal koronaviruso atvejų skaičių. Daugiau yra tik JAV, kur užregistruota daugiau kaip 122 tūkst. užsikrėtusiųjų.

  Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 pandemiją. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje užsikrėtę daugiau kaip 697 tūkstančiai žmonių, daugiau nei 33 tūkstančių mirė. Pandemija apėmė 203 šalis.

  Taip pat skaitykite:

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1809)

  Dar šia tema

  Lietuvoje nuo koronaviruso pasveiko šeši pacientai
  Lietuvoje nustatyta daugiau nei 40 naujų koronaviruso atvejų
  Tegai:
  pagalba, koronavirusas, Italija, Rusija

  Svarbiausios temos