16:10 2020 Gegužės 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.0975
 • RUB77.7494
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1839)

  Pentagono vadovas teigė, kad valdžia personalui suteikė daug medicininių atsargų, ir patikino, jog prireikus gydytojai bus papildomai siunčiami į jūrų bazę Guamo saloje, kur dabar yra lėktuvnešis

  VILNIUS, balandžio 1 — Sputnik. Pentagonas neevakuos personalo iš lėktuvnešio "Theodore Roosevelt", kur koronavirusu jau užsikrėtė daugiau kaip 70 įgulos narių. Apie tai "CBS" pranešė Pentagono vadovas Markas Esperis.

  Koronaviruso tyrimai
  © Sputnik / Евгений Епанчинцев

  Esperis teigė, kad valdžia personalui suteikė daug medicininių atsargų, ir patikino, jog prireikus gydytojai bus papildomai siunčiami į jūrų bazę Guamo saloje, kur dabar yra lėktuvnešis.

  Anot Esperio, tarp įgulos "nėra tokių, kurie sunkiai sirgtų". Tačiau laivo kapitonas nusiuntė departamentui laišką, kuriame paprašė valdžios institucijų nedelsiant evakuoti kariškius.

  "Niekas, žinoma, neturėtų mirti. Šiuo metu mes nedalyvaujame kare. Mūsų užduotis numeris vienas yra rūpintis kariškių ir jų šeimų sveikata", — sakė jis.

  Naujausiais duomenimis, bendras užsikrėtusių žmonių skaičius JAV pasiekė 189,6 tūkst., mirė 4079 žmonės. JAV pagal šį rodiklį pirmauja pasaulyje.

  Taip pat skaitykite:

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1839)

  Dar šia tema

  JAV vyriausiasis užkrečiamųjų ligų specialistas prognozuoja antrąjį koronaviruso protrūkį
  Žiniasklaida: JAV perduos talpas strateginio rezervo naftai laikyti
  Tegai:
  evakuacija, koronavirusas, Pentagonas

  Svarbiausios temos