07:02 2020 Gegužės 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.0910
 • RUB78.2874
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Karališkosios naujienos (80)

  Velso princo kantrybės galima tik pavydėti: kai tik po koronaviruso karalienės sūnus atsigavo, jam vėl buvo išsiųsta sąskaita už maištingąjį sūnų ir marčią

  VILNIUS, balandžio 1 — Sputnik. Princas Čarlzas skuba padėti savo maištingajam sūnui ir marčiai Megan Markl: šį kartą reikia sumokėti 2,5 milijono dolerių už poros persikėlimą į Los Andželą.

  Megan ir Haris oficialiai atsisakė karališkųjų titulų ir iškart nusprendė pakeisti savo gyvenamąją vietą: porai nusibodo Kanada, ir jie nuvyko į saulėtą "angelų miestą". Poros nesustabdė nei siautėjanti pandemija, nei užsikrėtęs princas Čarlzas, kuriam pora taip ir neskyrė dėmesio, tačiau finansinės pagalbos neatsisakė.

  Princas Čarlzas priverstas padengti Megan Markl ir princo Hario išlaidas: 71-erių metų princas nenori išprovokuoti skandalo su JAV prezidentu, kuris atsisakė užtikrinti poros saugumą iš savo iždo.

  "Princas Čarlzas sutiko skirti Megan ir Hariui 2,5 milijono dolerių sumą. Tačiau jis negalės amžinai mokėti už juos", — papasakojo karališkasis šaltinis.

  Ir nenuostabu, nes Sasekso hercogų apsigyvenimas JAV kainuos nemažą sumą: Britanijos policija neturi teisės nešiotis ginklų šioje šalyje, o tai reiškia, kad hercogams vėl teks griebtis brangios privačios sargybos.

  Priminsime, kad neseniai princas Čarlzas patvirtino savo užsikrėtimą koronavirusu, tačiau po savaitės jis nutraukė saviizoliaciją ir pradėjo eiti savo pareigas.

  Temos:
  Karališkosios naujienos (80)

  Dar šia tema

  Megan Markl ir princas Haris pateko į spąstus dėl koronaviruso
  Artėja audra: Megan Markl sužinojo apie slaptas princo Hario sužadėtuves
  Žiniasklaida: princas Haris ir Megan Markl persikėlė iš Kanados į Los Andželą
  Haris ir Megan atsisveikino su savo Instagram sekėjais
  Tegai:
  Megan Markle, Donaldas Trampas, karališkoji šeima

  Svarbiausios temos