13:18 2020 Gegužės 31
Tiesioginis eteris
 • USD1.1136
 • RUB78.4416
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1876)

  Rusijos karo gydytojai epidemiologai bei Italijos karo ekspertai atliko sanitarinius ir dezinfekavimo darbus 17 pensionatų Lombardijos miestuose

  VILNIUS, balandžio 2 — Sputnik. Koronaviruso epidemijos apimtoje Lombardijoje, kur dirba ir Rusijos specialistai, atėję į pagalbą kolegoms Italijoje, paaiškėjo naujos ligos savybės, rašo "Moskovskij komsomolec".

  Karantinas Vilniuje
  © Sputnik/ Владислав Адамовский.

  Gromo komunoje buvo užfiksuoti keli atvejai, kai koronavirusu sergantys žmonės tiesiog užmigdavo ir nebepabusdavo. Be to, kaip pažymėta, prieš mirtį sunkūs ligos simptomai jiems nepasireikšdavo.

  Per parą viename iš pensionatų, kuriame dirba gydytojai savanoriai, tuo tarpu ir iš Rusijos, tokių "keistų" užfiksuotų mirčių mažiausiai penkios, rašoma leidinyje.

  Italų pensionatuose, į kuriuos buvo siunčiamos Rusijos medicinos pagalbos komandos, dezinfekuoti koridoriai, palatos ir valgykla. Be pensionato "San Lorenzo" Grome, Rusijos specialistai dirbo ir gretimo Valbondionės miestelio gatvėse.

  Rusijos karo gydytojai epidemiologai ir Italijos karo ekspertai atliko sanitarinius ir dezinfekavimo darbus 17 pensionatų Lombardijos miestuose.

  Įgyvendinant kovos su epidemija priemones, kasdien atliekami mobiliųjų aerozolinio dezinfekavimo kompleksų ir automatinio papildymo stočių skaičiavimai.

  Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 pandemiją.

  Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje užfiksuota daugiau kaip 827 tūkstančių infekcijos atvejų, daugiau nei 40 tūkstančių žmonių mirė.

  Italija užima pirmąją vietą Europoje pagal ligos plitimo mastą. Remiantis naujausiais oficialiais duomenimis, Apeninuose jau užfiksuota daugiau kaip 110 tūkstančių infekcijos atvejų, beveik 17 tūkstančių pacientų pasveiko, 13 155 mirė.

  Taip pat skaitykite:

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1876)
  Tegai:
  karantinas, koronavirusas, Italija

  Svarbiausios temos