19:34 2020 Birželio 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.1330
 • RUB77.8155
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1932)

  Trečiadienį lėktuvas An-124 ("Ruslan") į Niujorką atvyko su kroviniais iš Rusijos. Kaip pažymėjo Rusijos ambasadorius JAV Anatolijus Antonovas, jame buvo dezinfekcinių priemonių, akinių, respiratorių ir kaukių, taip pat įrangos

  VILNIUS, balandžio 2 — Sputnik. JAV ir Rusija teikdavo humanitarinę pagalbą krizių metu ir, be abejonės, teiks ir ateityje, praneša RIA Novosti su nuoroda į JAV Valstybės departamento atstovę Morgan Ortagus.

  "Tęsdamos prezidento Trampo ir prezidento Putino telefoninį pokalbį, Jungtinės Valstijos sutiko iš Rusijos įsigyti reikalingą medicinos įrangą, įskaitant kvėpavimo aparatus ir asmenines apsaugos priemones, kurios balandžio 1 dieną buvo perduotos Federalinei ekstremalių situacijų valdymo agentūrai Niujorke", — jos žodžiai cituojami Valstybės departamento interneto svetainėje.

  Trečiadienį lėktuvas An-124 ("Ruslan") į Niujorką atvyko su kroviniais iš Rusijos. Kaip pažymėjo Rusijos ambasadorius JAV Anatolijus Antonovas, jame buvo dezinfekcinių priemonių, akinių, respiratorių ir kaukių, taip pat įrangos.

  Anksčiau Džonso Hopkinso universitetas teigė, kad koronaviruso aukų skaičius JAV viršijo 5,1 tūkst. žmonių, daugiau nei 215 tūkst. žmonių užsikrėtė.

  Per pastarąją dieną koronaviruso aukų skaičius šalyje išaugo daugiau nei 1,2 tūkst. žmonių — tai yra didžiausias per parą padidėjimas JAV po šio protrūkio.

  Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 pandemiją.

  Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje užfiksuota daugiau kaip 856 tūkst. infekcijos atvejų, daugiau nei 41 tūkst. žmonių mirė.

  Taip pat skaitykite:

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1932)

  Dar šia tema

  NATO paragino bendradarbiauti su Rusija kovoje su koronavirusu
  Putinas įgaliojo vyriausybę skelbti ekstremalią situaciją
  Tegai:
  humanitarinė pagalba, Rusija, JAV

  Svarbiausios temos