10:44 2020 Gegužės 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.0904
 • RUB77.9139
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1806)

  Visų pirma buvo pabrėžta, kad "abi šalys anksčiau teikė humanitarinę pagalbą viena kitai ir, be abejo, vėl teiks ją ateityje"

  VILNIUS, balandžio 2 — Sputnik. Rusija yra pasirengusi tęsti bendradarbiavimą su JAV kovoje su koronavirusu, rašo agentūra RIA Novosti cituodama Rusijos užsienio reikalų ministerijos atstovės Marijos Zacharovos žodžius.

  "Mes atkreipėme dėmesį į JAV Valstybės departamento pareiškimą dėl bendrų pastangų kovoti su koronavirusu svarbos. Visų pirma buvo pabrėžta, kad abi šalys anksčiau teikė humanitarinę pagalbą viena kitai ir, be abejo, vėl teiks ją ateityje. Laikas dirbti kartu, norint nugalėti bendrą priešą, keliantį grėsmę kiekvieno iš mūsų gyvybei. Mes visiškai pritariame šiam požiūriui. Dabar pats metas dirbti kartu!" — žurnalistams sakė Zacharova.

  Trečiadienį lėktuvas An-124 ("Ruslan") į Niujorką atskraidino humanitarinę pagalbą iš Rusijos. Rusijos ambasadorius JAV Anatolijus Antonovas teigė, kad pristatyta amerikiečiams gelbėti reikalinga įranga, dezinfekcinės priemonės, akiniai, kaukės ir respiratoriai. Jis taip pat išreiškė pasitikėjimą, kad prireikus JAV taip pat padės Rusijai.

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1806)

  Dar šia tema

  JAV pripažino, kad Rusija nekelia grėsmės Baltijos šalims
  JAV įvertino strateginių derybų su Rusija ir Kinija perspektyvą
  Trampas: Rusija išsiuntė į JAV lėktuvą su medicinine įranga
  Tegai:
  bendradarbiavimas, Rusija, JAV

  Svarbiausios temos