20:33 2020 Liepos 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.1224
 • RUB80.2153
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2124)

  Anksčiau Ukrainos vidaus reikalų ministerijos vadovas Arsenas Avakovas teigė, kad Ukrainos spirito gamintojai galės padėti Italijai ir Prancūzijai antiseptikais, panaikinus spirito akcizą

  VILNIUS, balandžio 2 — Sputnik. Ukrainos ministras pirmininkas Denisas Šmygalas teigė, kad vietiniai spirito gamintojai yra pasirengę padėti ES šalims kovoje su koronavirusine infekcija, visiškai aprūpinę šiais produktais vidaus rinką, praneša RIA Novosti.

  Anksčiau Ukrainos vidaus reikalų ministerijos vadovas Arsenas Avakovas teigė, kad Ukrainos spirito gamintojai galės padėti Italijai ir Prancūzijai antiseptikais, panaikinus spirito akcizą.

  "Aš dėkingas ES ambasadoriui Ukrainoje už stiprią paramą. Savo ruožtu Ukraina taip pat yra pasirengusi palaikyti ES. Dėl šio klausimo jau buvo susitarta su prezidentu Vladimiru Zelenskiu. Ukraina yra viena didžiausių pasaulyje medicininio spirito gamintojų. Dabar mūsų gamyklos veikia visu pajėgumu, o kai bus aprūpinta vidaus rinka, mes esame pasirengę suteikti šiuos išteklius kitoms šalims", — susitikime su Europos Sąjungos ambasadoriumi Ukrainoje Matti Maasiku sakė Šmygalas.

  Anksčiau Ukrainos ministrų kabinetas uždraudė etilo alkoholio eksportą iki birželio 1 dienos. Tokių priemonių buvo imtasi dėl padidėjusios produktų paklausos vidaus rinkoje kovojant su koronavirusu.

  Kovo mėnesį dėl koronaviruso plitimo ir dėl to padidėjusio spirito poreikio šalyje Ukrainos valstybinė įmonė "Ukrspirt" paskelbė nutraukianti savo gaminių eksportą.

  Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 protrūkį pandemija.

  Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje užsikrėtę daugiau kaip 850 tūkst. žmonių, daugiau nei 41 tūkst. mirė. 

  Taip pat skaitykite:

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2124)

  Dar šia tema

  "The Guardian": Britanijai be darbininkų iš Rytų Europos gresia badas
  ES sukritikavo draudimą užsieniečiams įsigyti žemės Kryme
  Tegai:
  pagalba, ES, dezinfekavimas, Ukraina

  Svarbiausios temos