16:41 2020 Gruodžio 03
Tiesioginis eteris
 • USD1.2066
 • RUB91.3194
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Ekspertas pažymėjo, kad kai kuriose srityse, pavyzdžiui, karinio bendradarbiavimo Artimuosiuose Rytuose srityje, Rusijos ir JAV kariškiai darbiniame lygmenyje sąveikauja gerai

  VILNIUS, balandžio 2 — Sputnik. Padėtis visame pasaulyje dėl koronaviruso pandemijos gali turėti gerą įtaką Rusijos ir Amerikos santykiams, sakė tarptautinio diskusijų klubo "Valdai" valdybos pirmininkas Andrejus Bistrickis.

  "JAV patiria gana gilią vidaus politinę krizę. Ši krizė susijusi, pirmiausia, su atsakymu į klausimą, kaip vystytis, kaip egzistuoti. Į šiuos klausimus buvo atsakyta konservatyviai ir liberaliai. Tačiau dabar koronavirusas sukrės, man atrodo, viso pasaulio elitą. Ir šia prasme, aš tikiu, kad yra tam tikras pagrindas naujiems santykiams tarp elito, taip pat tarp Rusijos ir JAV", — cituoja jį RIA Novosti.

  Jis pažymėjo, kad kai kuriose srityse, pavyzdžiui, karinio bendradarbiavimo Artimuosiuose Rytuose srityje, Rusijos ir JAV kariškiai  darbiniame lygmenyje sąveikauja gerai.

  "Ir man atrodo, kad daugelyje sričių tarp Rusijos ir JAV yra puiki sąveika. Iš daugelio širdies chirurgų girdėjau, kad bendradarbiavimas medicinos srityje yra geras, ir net kosmoso srityje... Tiesą sakant, pagrindas šiokiai tokiai Rusijos ir Amerikos santykių transformacijai yra. Žinoma, aš nesitikiu tokio radikalaus pagerėjimo galimybės, tačiau vis dėlto yra pagrindas", — pridūrė ekspertas.

  Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 pandemiją.

  Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje užfiksuota daugiau kaip 857 tūkst. infekcijos atvejų, daugiau nei 42 tūkst. žmonių mirė.

  Taip pat skaitykite:

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Dar šia tema

  EK pasiūlė remti verslą krizės dėl koronaviruso metu
  PSO įvertino mirtingumo nuo koronaviruso situaciją Europoje
  Tegai:
  koronavirusas, JAV, santykiai, ekspertas, Rusija

  Svarbiausios temos