05:54 2020 Gegužės 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.0910
 • RUB78.2874
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1820)

  Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Borisas Džonsonas bus prijungtas prie dirbtinės plaučių ventiliacijos, anksčiau Jungtinės Karalystės vyriausybės vadovo kanceliarija teigė, kad ministras pirmininkas buvo nuvežtas į ligoninę tyrimams

  VILNIUS, balandžio 6 — Sputnik. Didžiosios Britanijos premjerui Borisui Džonsonui bus atlikta dirbtinė plaučių ventiliacija, RIA Novosti sakė šaltinis, artimas Anglijos nacionalinės sveikatos sistemos vadovybei.

  "Džonsonas skubiai guldomas į ligoninę, jam bus atlikta dirbtinė plaučių ventiliacija", — teigė šaltinis.

  Anksčiau oficialus ministro pirmininko atstovas teigė, kad Džonsonas, kuriam diagnozuotas koronavirusas ir kuris vis dar turi sveikatos problemų — karščiuoja ir kankina kosulys, pagal gydančio gydytojo rekomendaciją buvo išvežtas į ligoninę. Kartu Dauning Stryte (angl. Downing Street) patikinta, kad Džonsonas ir toliau vadovauja vyriausybei ir palaiko ryšius su kabinetu.

  Apie tai, kad Borisas Džonsonas užsikrėtė COVID-19, buvo paskelbta kovo 27 dieną. Nepaisydamas ligos, jis ir toliau vadovauja Didžiosios Britanijos vyriausybei.

  Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, pasaulyje užregistruota daugiau nei milijonas pacientų, sergančių COVID-19, daugiau nei 62 tūkst. žmonių mirė. Jungtinėje Karalystėje jau užsikrėtę beveik 42 tūkst. žmonių, mirė 4,3 tūkst. Lietuvoje užregistruota 811 infekcijos atvejų, trylika žmonių mirė.

  Koronavirusas Europos šalyse
  © Sputnik /
  Koronavirusas Europos šalyse
  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1820)

  Dar šia tema

  Italija perspėja: Europa gali neišgyventi epidemijos
  Lietuvoje užfiksuota 13-oji mirtis nuo koronaviruso
  Tegai:
  COVID-19, koronavirusas, Borisas Džonsonas, Didžioji Britanija

  Svarbiausios temos