18:51 2020 Birželio 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.1330
 • RUB77.8155
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Medicina ir sveikata (344)

  Vaistų nuo koronaviruso vis dar nėra, tačiau yra būdų, kaip sumažinti užsikrėtimo riziką. COVID-19, kaip ir bet kuris kitas virusas, puola žmogaus imunitetą, todėl patartina jį stiprinti

  VILNIUS, balandžio 6 — Sputnik. Norint apsisaugoti nuo koronaviruso, visos priemonės yra geros, net jei kalbama apie liaudiškus metodus. Kardiologas Vladimiras Choroševas interviu Sputnik radijui priminė apie nebrangų, bet veiksmingą vaistą, stiprinantį organizmo imunitetą.

  Vaistų nuo koronaviruso vis dar nėra, tačiau yra būdų, kaip sumažinti užsikrėtimo riziką. COVID-19, kaip ir bet kuris kitas virusas, puola žmogaus imunitetą, todėl reikia jį stiprinti.

  Tarp priemonių, stiprinančių imuninę sistemą, gydytojas paminėjo propolio tinktūrą.

  "Yra gerų ir stiprių imuninę sistemą stimuliuojančių vaistų. Aš rekomenduočiau žmonėms naudoti propolio tinktūrą koronaviruso pandemijos metu. Tokia tinktūra daro puikų poveikį imuninei sistemai. Propolis stimuliuoja jo veiklą ir dėl to sumažina koronaviruso poveikį žmogaus organizmui", — sakė jis.

  Propolio tinktūrą galima nusipirkti vaistinėje ar pas bitininkus. Gydytojas atkreipė ypatingą dėmesį į tai, kad jei žmogus turi laisvo laiko, tuomet tokią tinktūrą galima pasidaryti pačiam.

  "Vandens ar alkoholio tinktūrą lengva paruošti patiems. Jei namuose yra propolio, tada tinktūrą galite pasigaminti naudodami 70 laipsnių medicininį alkoholį. Jei nėra medicininio alkoholio, galite naudoti įprastą degtinę. Propolį sutrinkite ir užpilkite tam tikru alkoholio ar degtinės kiekiu, o paskui kurį laiką palikite. Priklausomai nuo propolio dozės, gausite 10–15 ar 20 procentų tinktūros", — sakė jis.

  Svarbu atsiminti, kad propolio tinktūra ne gydo ligas, o tik stiprina imuninę sistemą. Tai padeda organizmui savarankiškai susidoroti su infekcija.

  Norint gauti maksimalų propolio tinktūros poveikį, derėtų perskaityti instrukcijas ir pritaikyti asmeniškai tinkamiausią propolio dozę ir vartojimo būdą.

  Taip pat skaitykite:

  Temos:
  Medicina ir sveikata (344)

  Dar šia tema

  Koronaviruso kronikos: Lietuvoje patvirtinta dar viena mirtis
  Paaiškėjo, kiek žmonių gali užkrėsti vienas COVID-19 sergantis pacientas
  Tegai:
  koronavirusas, medicina, sveikata

  Svarbiausios temos