11:23 2020 Birželio 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.1330
 • RUB77.8155
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1933)

  Anksčiau oficialus ministro pirmininko atstovas teigė, kad Džonsonas, kuriam diagnozuotas koronavirusas ir vis dar kamuoja kosulys ir karščiavimas, sekmadienio vakarą buvo paguldytas į ligoninę

  VILNIUS, balandžio 6 — Sputnik. JAV prezidentas Donaldas Trampas palinkėjo viso, kas geriausia, Britanijos ministrui Borisui Džonsonui, kuris hospitalizuotas dėl koronaviruso, ir išreiškė tikėjimą, kad jis pasveiks, praneša RIA Novosti.

  "Tikiuosi ir esu tikras, kad jam viskas bus gerai, jis yra stiprus ir geras žmogus", — sekmadienį žurnalistams sakė jis.

  Anksčiau oficialus ministro pirmininko atstovas teigė, kad Džonsonas, kuriam diagnozuotas koronavirusas ir vis dar kamuoja kosulys ir karščiavimas, sekmadienio vakarą buvo paguldytas į ligoninę. Tai kaip atsargumo priemonę rekomendavo gydytojas.

  Kartu pabrėžiama, kad Džonsonas ir toliau vadovauja vyriausybei ir palaiko ryšius su kabinetu.

  Taip pat šaltinis, artimas Anglijos nacionalinės sveikatos priežiūros sistemos vadovybei, teigė, kad Džonsonas bus prijungtas prie dirbtinės plaučių ventiliacijos aparato.

  Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, pasaulyje užregistruota daugiau nei milijonas pacientų, sergančių COVID-19, daugiau nei 62 tūkst. žmonių mirė.

  Taip pat skaitykite:

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1933)

  Dar šia tema

  Gydytojas įvardino nebrangų būdą imunitetui stiprinti
  Trampas grasina dideliais naftos mokesčiais
  Tegai:
  koronavirusas, Borisas Džonsonas, Donaldas Trampas

  Svarbiausios temos