19:05 2020 Birželio 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.1330
 • RUB77.8155
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Karališkosios naujienos (83)

  Koronaviruso pandemija trukdo maištingosios hercogienės susitikimams su jos motina ir kelia jai depresiją

  VILNIUS, balandžio 6 — Sputnik. Princo Hario žmona Megan Markl negali susitikti su savo motina Dorija Ragland dėl koronaviruso protrūkio. Dėl to, šaltinių teigimu, hercogienė yra "prislėgta, jos nervai neatlaiko".

  Sasekso hercogai pažeidė karantino taisykles ir atskrido iš Kanados į JAV: porai pavyko pakeisti savo buvimo vietą paskutinę akimirką prieš uždarant sienas. Tokio žingsnio sutuoktiniai nusprendė imtis ne tik dėl Markl svajonės apie Holivudą, bet ir dėl maištingosios hercogienės motinos, kuri gyvena Los Andžele.

  Tačiau dėl pastarųjų įvykių hercogienė dar negalėjo pamatyti motinos. Kaip rašo leidinys "Daily Mail", Megan Markl išgyvena ne patį geriausią laiką: hercogienei buvo uždrausta matytis su mama dėl koronaviruso pandemijos. Net nepaisant to, kad jas dabar skiria tik 16 kilometrų.

  "Meg prislėgta, ir, atrodo, jos nervai neatlaiko. Ir nieko nuostabaus, nes viena pagrindinių persikėlimo priežasčių buvo jos noras gyventi šalia motinos", — papasakojo šaltinis.

  Paaiškėjo, kad dėl savo amžiaus Ragland atidžiai prižiūri savo sveikatą ir nenori rizikuoti. Štai kodėl visi pataria Markl atidėti susitikimą su mama iki geresnių laikų.

  Buvusi aktorė stengiasi kuo dažniau bendrauti su motina vaizdo pokalbių metu, nuolat teiraujasi apie jos savijautą. Beje, 11 mėnesių Markl sūnus Arčis taip pat reguliariai "pasimato" su draugais internete "online" režimu.

  Temos:
  Karališkosios naujienos (83)

  Dar šia tema

  Megan Markl ir princas Haris pateko į spąstus dėl koronaviruso
  Žiniasklaida: princas Haris ir Megan Markl persikėlė iš Kanados į Los Andželą
  Haris ir Megan atsisveikino su savo Instagram sekėjais
  Princas Čarlzas nesiėmė ginčytis su Trampu ir nusprendė sumokėti už Megan Markl
  Tegai:
  pandemija, koronavirusas, karališkoji šeima, Megan Markle

  Svarbiausios temos