23:34 2020 Gegužės 31
Tiesioginis eteris
 • USD1.1136
 • RUB78.4416
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1878)

  Žmonės pradės taupyti paslaugų sektoriuje, todėl šiose srityse dirbantys žmonės gali prarasti užimtumą, mano ekspertas Dmitrijus Golubovskis

  VILNIUS, balandžio 7 — Sputnik. Dabartinėje situacijoje pasikeis vartotojų įpročiai, sakė interviu Sputnik Lietuva finansų analitikas Dmitrijus Golubovskis.

  Pasak eksperto, internetinės ekonomikos augimas tęsis, o paslaugų, kurioms reikalingas fizinio žmogaus buvimas, paklausa kris.

  "Bet tai nereiškia, kad specialybės mirs. Beveik visos specialybės gali pereiti į internetą. <...> Čia iš tikrųjų blogiau kai kas kita. Reikalas tas, kad pasaulis pasineria į depresiją... Tai yra pats globaliausias pasaulio ekonomikos nuosmukis per jos istoriją", — teigė finansų analitikas.

  "Žmonės turės mažiau pinigų — jie mažiau galės nesaikingai leisti pinigus, jei galima laikyti tai nesaikingumu — vaikų auklėjimas namuose, tam tikri sporto užsiėmimai ir pan. Tai yra nesaikingumus, palyginti su maistu, būstu, komunalinių paslaugų apmokėjimu. Jei neturėsite papildomų pajamų, teks šioje dalyje mažinti suvartojimo dalį. Šia prasme jie gali prarasti užimtumą — ne todėl, kad pasikeis darbo rinkos struktūra, bet todėl, kad apskritai sumažės vartojimas. Tada pirmiausia taupys paslaugų sektoriui, o paskutinėje vietoje — maistui ir komunalinėms paslaugoms", — sakė jis.

  Pasibaigus koronaviruso pandemijai, pasaulyje keletas profesijų gali tapti nereikalingos, praneša Sputnik Latvija. Šis reiškinys pirmiausia palies turizmo sferą, kuri labiausiai nukentėjo nuo COVID-19 epidemijos.

  Tai gali paveikti jaunesnius specializuotų skyrių darbuotojus, jaunesnius analitikus, patarėjus teisės klausimais, bankų vadybininkus, vaistininkus, nekilnojamojo turto agentus, renginių vedėjus, vertėjus, mokytojus ir repetitorius, spaustuves, oro linijų darbuotojus ir žmones, dirbančius tokiose srityse kaip sportas, mada, grožio paslaugos.

  Taip pat skaitykite:

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1878)

  Dar šia tema

  Buvęs Italijos premjeras pakomentavo Rusijos pagalbą kovoje su COVID-19
  Hercogienės nervai neatlaiko: Megan Markl uždrausta matytis su motina
  Tegai:
  paslaugos, vartojimas, koronavirusas

  Svarbiausios temos