04:16 2020 Gegužės 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.0904
 • RUB77.9139
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1803)

  Pirmadienio vakarą premjero kabinetas paskelbė, kad jo būklė pablogėjo ir jis buvo perkeltas į intensyvios priežiūros skyrių

  VILNIUS, balandžio 7 — Sputnik. Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas Didžiosios Britanijos ministrui pirmininkui Borisui Džonsonui, užsikrėtusiam koronavirusu, palinkėjo greito ir visiško pasveikimo, praneša RIA Novosti su nuoroda į Kremliaus tinklalapį.

  "Gerbiamas premjere, norėčiau išreikšti nuoširdų palaikymą šiuo jums sunkiu metu. Esu tikras, kad jūsų energija, optimizmas ir humoro jausmas padės įveikti ligą. Aš nuoširdžiai linkiu greito ir visiško pasveikimo", — sakė Putinas.

  Džonsonas užsikrėtė koronavirusu kovo 27 dieną. Nuo to laiko jis izoliavosi, tačiau nenustojo dirbti. Ministras pirmininkas balandžio 3 dieną pranešė, kad vis dar karščiuoja.

  Jau balandžio 5 dieną Džonsonas buvo nugabentas į ligoninę, tačiau jo kanceliarija pareiškė, kad šiuo atveju nekalbama apie skubią hospitalizaciją.

  Pirmadienio vakarą premjero kabinetas paskelbė, kad jo būklė pablogėjo ir jis buvo perkeltas į intensyvios priežiūros skyrių. Sekmadienio vakarą RIA Novosti teigė, kad Džonsonas bus prijungtas prie dirbtinės plaučių ventiliacijos aparato.

  Taip pat skaitykite:

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1803)

  Dar šia tema

  Ekspertas papasakojo apie naujas Kinijos galimybes po COVID-19 epidemijos
  Meilė koronaviruso metu: senjorų poros pasimatymai uždarame pasienyje
  COVID-19 nustatytas 11 Marijampolės ligoninės darbuotojų
  Tegai:
  koronavirusas, Vladimiras Putinas, Borisas Džonsonas

  Svarbiausios temos