13:57 2020 Rugpjūčio 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.1765
 • RUB86.7275
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2352)

  Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Borisas Džonsonas užsikrėtė koronavirusu kovo 27 dieną

  VILNIUS, balandžio 7 — Sputnik. Didžiosios Britanijos ministro pirmininko Boriso Džonsono, kuris yra perkeltas į intensyviosios terapijos skyrių dėl COVID-19, būklė stabili, antradienį žurnalistams pranešė oficialus kanceliarijos atstovas.

  Pranešama, kad ministrui pirmininkui neprireikė dirbtinės plaučių ventiliacijos aparato.

  "Ministras pirmininkas visą naktį buvo stabilios būklės, jis geros nuotaikos. Jam atliekamas įprastas gydymas deguonimi, jis kvėpuoja be jokios papildomos pagalbos. Nei dirbtinės plaučių ventiliacijos aparato, nei neinvazinio kvėpavimo palaikymo jam nereikia", — sakė jis.

  Džonsonas užsikrėtė koronavirusu kovo 27 dieną. Nuo to laiko jis izoliavosi, tačiau nenustojo dirbti. Ministras pirmininkas balandžio 3 dieną pranešė, kad vis dar karščiuoja. Jau balandžio 5 dieną Džonsonas buvo nugabentas į ligoninę, tačiau jo kanceliarija pareiškė, kad šiuo atveju nekalbama apie skubią hospitalizaciją.

  Pirmadienį, balandžio 6 dieną, paaiškėjo, kad Džonsono sveikatos būklė smarkiai pablogėjo.

  Anksčiau koronavirusas diagnozuotas Velso princui Čarlzui ir Sveikatos apsaugos ministerijos vadovui Metui Henkokui (Matt Hancock), šiuo metu jie abu jau yra sveiki. Įtardamas virusą saviizoliacijoje laiką praleido gynybos ministras Benas Volesas (Ben Wallace), po savaitės jis taip pat pareiškė, kad pasveiko. Dabar namuose taip pat yra Škotijos valstybės sekretorius Alisteris Džekas (Alister Jack), vyriausiasis Anglijos gydytojas Krisas Vitis (Chris Whitty) ir vyriausiasis ministro pirmininko patarėjas Dominikas Kamingsas (Dominic Cummings).

  Taip pat skaitykite:

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2352)

  Dar šia tema

  Pasaulyje trūksta šešių milijonų slaugytojų
  Konservatoriai ragina Verygą pradėti gydytojų sveikatos patikras
  Rusijos įmonė rengia imuniteto koronavirusui testą
  Tegai:
  gydymas, koronavirusas, Borisas Džonsonas

  Svarbiausios temos