05:56 2021 Balandžio 12
Tiesioginis eteris
 • USD1.1888
 • RUB91.8152
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2558)

  Pasaulinės sveikatos organizacijos Rusijoje atstovė Melita Vuinovič pažymėjo, kad šiuo metu kelios šalys, įskaitant Rusiją, vykdo imuniteto koronaviruso vystymuisi tyrimus

  VILNIUS, balandžio 7 — Sputnik. Koronaviruso pandemijos pabaigą pasaulyje dar per anksti prognozuoti, šią temą bus galima iškelti po dviejų savaičių, sakė Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) atstovė Rusijoje Melita Vuinovič.

  "Dar per anksti apie tai kalbėti. PSO dar per anksti apie tai kalbėti. Dabar įvairiose šalyse atliekama analizė ir modeliavimas, turime sulėtinti judėjimą aukštyn, kad sumažėtų didelė našta. Viskas priklausys nuo priemonių, kurių buvo imtasi, ir nuo to, kaip virusas perėjo per populiaciją. Galbūt, apie tai kalbėsime po dviejų savaičių", — sakė Vuinovič televizijos kanalo "Rossija 1" laidoje, atsakydama į klausimą, kada pasibaigs COVID-19 epidemija.

  PSO atstovo teigimu, dėl antikoronavirusinio vaisto šiuo metu vykdomi klinikiniai tyrimai. "Dabar yra 20 vakcinų-kandidačių nuo koronavirusinės infekcijos", — sakė ji.

  Vuinovič pažymėjo, kad šiuo metu kelios šalys, įskaitant Rusiją, vykdo imuniteto koronavirusui plėtros tyrimus.

  Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 pandemiją. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje užfiksuota beveik 1,28 mln. infekcijos atvejų, daugiau nei 72 tūkst. žmonių mirė.

  Koronavirusas Europos šalyse
  © Sputnik
  Koronavirusas Europos šalyse
  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2558)

  Dar šia tema

  Epidemiologė papasakojo, kada COVID-19 epidemija pasieks piką
  Ekspertas įvertino koronaviruso įtaką politikai
  Europa ir JAV ruošiasi bado riaušėms
  Žiniasklaida: Rytų Europa sunkiai atsigaus po išbandymo koronavirusu
  Tegai:
  karantinas, pandemija, koronavirusas

  Svarbiausios temos