05:27 2021 Balandžio 13
Tiesioginis eteris
 • USD1.1904
 • RUB91.9588
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Kitaip nei daugelis kitų turtingų žmonių, ji pati užsidirbo turtą. Viskas prasidėjo 2014 metais, kai verslininkė išleido kosmetikos liniją

  VILNIUS, balandžio 8 — Sputnik. Amerikiečių verslininkė, modelis ir realybės šou žvaigždė Kylie Jenner antrą kartą tapo jauniausia milijardiere, rašo žurnalas "Forbes".

  Jenner pirmą kartą pateko į reitingą 2019 metų kovo mėnesį, vėliau sustiprino savo pozicijas, kai lapkritį ji sutiko parduoti 51 proc. savo kosmetikos prekės ženklo už 600 milijonų dolerių.

  Dėl šio sandorio, kuris baigėsi šių metų sausį, 22-ejų Kylie Jenner verslo apyvarta siekia 1,2 milijardo dolerių.

  Kitaip nei daugelis kitų turtingų žmonių, ji pati užsidirbo turtą. Viskas prasidėjo 2014 metais, kai verslininkė išleido kosmetikos liniją.

  Pirmoji lūpdažių rinkinio partija (15 tūkst. egzempliorių) buvo išparduota per kelias minutes. Kylie netrukus išplėtė savo verslą. Per šešis mėnesius ji pardavė 500 tūkstančių rinkinių.

  Maždaug tuo pačiu metu "Forbes" pirmą kartą prabilo apie Kylie Jenner (prekės ženklo vertė tuomet buvo 900 milijonų dolerių) kaip apie jauniausią istorijoje savo rankomis užsidirbusią milijardierę.

  Jai pavyko aplenkti socialinio tinklo Facebook įkūrėją Marką Cukerbergą (šį statusą jis pelnė būdamas 23 metų), taip pat tapti viena iš dešimties milijardierių pasaulyje iki 30 metų.

  Dar šia tema

  "Forbes" analitikas atskleidė JAV oro gynybos sistemų pažeidžiamumą
  "Forbes": turtingiausi pasaulio žmonės per dieną prarado 68 milijardus dolerių
  Tegai:
  Milijardieriai, verslas, turtas

  Svarbiausios temos