14:15 2020 Rugpjūčio 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.1765
 • RUB86.7275
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2352)

  Premjero atstovas taip pat sakė, kad Džonsonas vis dar kvėpuoja savarankiškai, jam yra taikomas gydymas deguonimi

  VILNIUS, balandžio 9 — Sputnik. Britanijos ministro pirmininko Boriso Džonsono, užsikrėtusio COVID-19, būklė ir toliau gerėja, ketvirtadienį žurnalistams sakė oficialus premjero biuro atstovas, praneša RIA Novosti.

  "Ministro pirmininko naktis buvo rami, jo būklė ir toliau gerėja Šv. Tomo ligoninės intensyviosios terapijos skyriuje. Jis yra geros nuotaikos", — teigė premjero biuro atstovas.

  Jis taip pat sakė, kad Džonsonas vis dar kvėpuoja savarankiškai, jam yra taikomas gydymas deguonimi.

  "Prireikus jis gali bendrauti su žmonėmis", — sakė jis.

  Džonsonas užsikrėtė koronavirusu kovo 27 dieną. Nuo to laiko jis buvo izoliuotas, tačiau toliau dirbo. Balandžio pradžioje jis virtualiame pranešime paskelbė, kad jo kūno temperatūra vis dar pakilusi. Balandžio 5 išvakarėse premjero kabinetas paskelbė, kad Džonsonas buvo nugabentas į ligoninę atlikti būtinų tyrimų, tačiau pabrėžė, kad tai nebuvo skubioji hospitalizacija.

  Balandžio 6 premjero kabinetas paskelbė, kad Boriso Džonsono būklė pablogėjo ir jis buvo perkeltas į intensyvios priežiūros skyrių. Balandžio 7 dieną ministro pirmininko atstovas teigė, kad jo būklė stabili, jis kvėpuoja pats ir gauna standartinį gydymą deguonimi.

  Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 pandemiją. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje užfiksuota daugiau kaip 1,4 mln. infekcijos atvejų 212 šalių, daugiau nei 81 tūkst. žmonių mirė.

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2352)

  Dar šia tema

  Džonsono liga nesutrukdė deryboms tarp Briuselio ir Londono
  Žiniasklaida papasakojo apie Boriso Džonsono sveikatos būklę
  Tegai:
  Didžioji Britanija, koronavirusas, Borisas Džonsonas

  Svarbiausios temos