11:15 2020 Lapkričio 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1901
 • RUB90.3507
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Antradienį Valstybės Dūma aptarė vekselių paketą, skirtą piliečiams ir įmonėms paremti dėl koronaviruso plitimo ir ekonomikos problemų

  VILNIUS, balandžio 14 — Sputnik. Valstybės Dūmos pirmininkas Viačeslavas Volodinas sukritikavo JAV ir Europos priemones, kurių imamasi kovojant su koronaviruso padariniais, ir pridūrė, kad Rusijos Federacija turėtų laikytis kitokio požiūrio, praneša RIA Novosti.

  Antradienį Valstybės Dūma aptarė vekselių paketą, skirtą piliečiams ir įmonėms paremti dėl koronaviruso plitimo ir ekonomikos problemų.

  "Prezidentas beveik kiekvieną savaitę tiesiogiai kalbasi su valdytojais ir verslu, ir su ekspertais, ir su medicinos bendruomenės atstovais, kad palaikytų mūsų piliečius. Štai kaip mes turėtume dirbti — tik pagal savo galias. Ir jūs matote, kas nutinka tose šalyse, kurios neprisiima atsakomybės: valdžios institucijos neprisiima atsakomybės, valstybių vadovai, parlamentai šiuo laiku suyra ir visi išsilaksto", — antradienį plenariniame Valstybės Dūmos posėdyje sakė Volodinas.

  Anot jo, kai kurios šalys, uždariusios sienas, paliko savo piliečius.

  "Štai jums ir demokratija. Štai jums, jūs man atleiskit, sveikatos apsauga Amerikoje. Kas į ten visada rodė pirštu? Jie tyli! Kas kalbėjo apie Europą? Jie tyli! Sienos buvo uždarytos, žmonės buvo palikti. Bet mes gelbstime žmones, mes juos išvežame. Turime turėti kitokį požiūrį: mažiau galvoti apie save, daugiau galvoti apie kitus žmones, apie šalį", — pridūrė jis.

  Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 pandemiją.

  Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje užfiksuota daugiau kaip 1,8 mln. infekcijos atvejų 213 šalių, daugiau nei 113 tūkst. žmonių mirė.

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Dar šia tema

  "Crash test" išlaikytas. Kaip Lietuvos vyriausybė parodė, kad gali suvaldyti COVID-19
  Isoda: Kauno klinikinėje ligoninėje mirė dar vienas marijampolietis
  Tegai:
  koronavirusas, Europa, JAV, Rusija

  Svarbiausios temos