21:14 2020 Spalio 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1856
 • RUB90.6421
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Anksčiau Obama pateikė nuorodą į "New York Times" straipsnį, kuriame teigiama, kad Rusija internete skleidė dezinformaciją apie epidemiją ir kaltino amerikiečių mokslininkus, kurie tariamai kuria virusus, siekdami pakenkti pasauliui

  VILNIUS, balandžio 16 — Sputnik. Rusijos ambasada JAV susiginčijo su buvusiu JAV prezidentu Baraku Obama dėl "Rusijos dezinformacijos", praneša RIA Novosti.

  Anksčiau Obama pateikė nuorodą į "New York Times" straipsnį, kuriame teigiama, kad Rusija internete skleidė dezinformaciją apie epidemiją ir kaltino amerikiečių mokslininkus, kurie tariamai kuria virusus, siekdami pakenkti pasauliui.

  Barakas Obama sakė: "Demokratija priklauso nuo informacijos piliečiams prieinamumo ir socialinio solidarumo. Čia pažvelgsime, kaip dezinformacija gali plisti socialiniuose tinkluose ir kodėl tai gali pakenkti mūsų gebėjimui reaguoti į krizes".

  Rusijos ambasada nesutiko su buvusiu JAV prezidentu.

  "Ponas Obama suprato, kad labai daug praleido per savo prezidentavimą. Rusija daugiau nei dešimtmetį skleidžia dezinformaciją [cituojama iš NYT — Sputnik]. Kodėl jis nereagavo?" — ambasada rašo Twitter'yje.

  "Tai labai paprasta — nebuvo jokių Rusijos intervencijos ar dezinformacijos kampanijų. Tai tik dar viena žemo lygio publikacija", — sakė ambasada.

  Kovo 11 d. Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 pandemiją.

  Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje užfiksuota daugiau nei 1,9 mln. infekcijos atvejų 213 šalių, daugiau nei 123 tūkst. žmonių mirė.

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Dar šia tema

  Analitikas: gegužę naftos paklausa nors ir negreitai, bet didės
  JAV įtaria Rusiją atliekant eksperimentus su branduoliniais ginklais
  Tegai:
  dezinformacija, Rusija, koronavirusas, Barakas Obama

  Svarbiausios temos