08:09 2020 Rugpjūčio 13
Tiesioginis eteris
 • USD1.1771
 • RUB86.3013
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Dainų konkursas "Eurovizija 2020" (63)

  Renginys vyks "nekonkurenciniu formatu ir pateiks visokių staigmenų žiūrovams iš namų", jame dalyvaus 2020 m. atlikėjai iš įvairių Europos šalių

  VILNIUS, balandžio 16 — Sputnik. Pirmasis kanalas transliuos laidą "Europe Shine A Light", kurią Europos transliuotojų sąjunga rengia vietoje dėl koronaviruso atšauktos "Eurovizijos", rašoma svetainėje "eurovision.tv".

  Anksčiau tarptautinio dainų konkurso "Eurovizija" organizatoriai nusprendė surengti internetinį koncertą gegužės 16 dieną, dalyvaujant atlikėjams iš įvairių šalių.

  "Visi dalyviai bus transliuojami laidoje... Rusija — "Pirmasis kanalas"... Pasirodymas taip pat bus transliuojamas mūsų oficialiame YouTube kanale", — rašoma svetainėje ir patikslinama, kad koncertas truks apie dvi valandas.

  Iš viso laidą transliuos 46 transliuotojai. Be "Eurovizijos" šalių, laidas rodys transliuotojai iš Belgijos, Bosnijos ir Hercegovinos, Kazachstano, Juodkalnijos, taip pat iš Kosovo.

  Renginys vyks "nekonkurenciniu formatu ir pateiks visokių staigmenų žiūrovams iš namų", jame dalyvaus 2020 m. atlikėjai iš įvairių Europos šalių, nurodoma svetainėje.

  "Eurovizijos" organizatoriai šiais metais atšaukė konkursą Roterdame dėl koronaviruso plitimo grėsmės. Vėliau buvo nuspręsta, kad dalyviai turės atlikti naujas dainas 2021 metais.

  Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 pandemiją.

  Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje užfiksuota daugiau nei 1,9 mln. infekcijos atvejų, daugiau nei 126 tūkst. žmonių mirė.

  Temos:
  Dainų konkursas "Eurovizija 2020" (63)

  Dar šia tema

  Rusijos ambasada JAV susiginčijo su Baraku Obama dėl "Rusijos dezinformacijos"
  JT mano, kad bado dėl koronaviruso nebus
  Tegai:
  koronavirusas, konkursas, Eurovizija-2020

  Svarbiausios temos