15:41 2020 Spalio 30
Tiesioginis eteris
 • USD1.1704
 • RUB93.0481
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Anot jos, žmonės dažnai per vėlai kreipiasi pagalbos į gydytoją. Tačiau ji pridūrė, kad pacientai, sergantys koronavirusu, miršta ne tik nuo gretutinių ligų, bet ir tiesiogiai nuo koronaviruso

  VILNIUS, balandžio 17 — Sputnik. Maskvos ligoninės vyriausioji gydytoja Marijana Lisenka laidos eteryje "Vakaras su Vladimiru Solovjovu" pasakojo, kad daugelis jauno amžiaus pacientų sunkiai toleruoja COVID-19.

  "Virusas yra sunkus. Dabar matome vidutinio pacientų amžiaus pokyčius", — teigė ji. Ji pažymėjo, kad ligos protrūkio pradžioje daugiausia buvo užsikrėtę vyresnio amžiaus žmonės, tačiau dabar tendencija keičiasi.

  "Yra gana daug jaunų žmonių, kuriems somatinė našta nėra ypač sunki, tačiau kai kuriems vis dėlto sunku toleruoti šią infekciją. Kai kuriems ji turi mirtinų pasekmių", — pažymėjo gydytoja.

  Anot jos, žmonės dažnai per vėlai kreipiasi pagalbos į gydytoją. Tačiau ji pridūrė, kad pacientai, sergantys koronavirusu, miršta ne tik nuo gretutinių ligų, bet ir tiesiogiai nuo COVID-19.

  "Deja, jis paveikia pakankamai sveikus žmones, ir šiuo atveju mes manome, kad jie miršta nuo koronavirusinės infekcijos apraiškų", — padarė išvadą ji.

  Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 pandemiją.

  Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje užfiksuota daugiau nei 2 mln. infekcijos atvejų, daugiau nei 135 tūkst. žmonių mirė.

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Dar šia tema

  Mokslininkai išsiaiškino, kokioje temperatūroje žūsta koronavirusas
  Pelosi sukritikavo Trampo planą panaikinti apribojimus šalyje
  Tegai:
  jaunimas, koronavirusas

  Svarbiausios temos