18:47 2020 Liepos 10
Tiesioginis eteris
 • USD1.1276
 • RUB80.2104
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Karališkosios naujienos (89)

  Socialinių tinklų vartotojai nekantriai laukė fejeriško hercogienės pasirodymo, tačiau vietoje to gavo nuobodų epizodą

  VILNIUS, balandžio 21 — Sputnik. Visi laukė princo Hario žmonos Megan Markl pirmojo interviu po "Megxit", tačiau "jaudinantis" eteris nenuvylė nebent aklųjų: gerbėjai pakomentavo nuobodų epizodą su maištingąja hercogiene.

  Naujas Sasekso hercogienės precedento neturintis interviu po to, kai ji ir princas Haris atsisakė karališkųjų titulų, buvo aptarinėjamas visą savaitę. Ir nors daugelį gerbėjų nustebino programos pasirinkimas — pasirodymas rytiniame šou — "Good Morning America", o ne širdį veriančios išpažintys pas Oprah Winfrey, publika laukė užgniaužusi kvapą.

  Iš tikrųjų viskas įvyko visiškai kitaip, ką patvirtina ir komentarai tinkle: Megan Markl pasirodymas per televiziją tapo tikru visų gerbėjų nusivylimu.

  Rytinėje laidoje hercogienė pasirodė kelioms sekundėms ir tai padarė ne asmeniškai, o įrašu. Trumpame epizode sumirgėjo tik hercogienės apranga — jos mėgstami balti marškiniai ir palaidų plaukų sruogos, po to Markl dingo, o studijoje liko tik jos balsas.

  "Ar tai pokštas? Sekundė?", "Palaukite, aš tikėjausi daugiau, kur yra išplėstinė serija, kur yra pati Meg?" — rašė gerbėjai, tačiau šie klausimai liko be atsakymų.

  Temos:
  Karališkosios naujienos (89)

  Dar šia tema

  Ar Megan Markl grįš į Holivudą supermoters vaidmenyje
  Sulieknėjusi Megan Markl pribloškė britus
  Haris ir Megan atsisveikino su savo Instagram sekėjais
  Hercogienės nervai neatlaiko: Megan Markl uždrausta matytis su motina
  Tegai:
  JAV, karališkoji šeima, Megan Markle

  Svarbiausios temos