20:06 2020 Liepos 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.1375
 • RUB80.8370
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2200)

  Taip pat planuojama dalintis epidemijos prevencijos ir kontrolės patirtimi su užsienio šalimis, stiprinti tarptautinį bendradarbiavimą kuriant antivirusinius vaistus ir vakcinas bei pagal galimybes suteikti pagalbą kitoms šalims ir regionams

  VILNIUS, balandžio 22 — Sputnik. Kinija yra pasirengusi bendradarbiauti su Rusija ir palaikyti ryšius su Pasaulio sveikatos organizacija kovoje su COVID-19 pandemija, praneša RIA Novosti su nuoroda į Kinijos ambasados Rusijoje gynybos generolą majorą Kui Yanwei.

  Jis parengė straipsnį žurnalui "Nacionalnaja oborona", kurio balandžio mėnesio numeris bus išleistas artimiausiomis dienomis.

  Rusijos Federacijos sekretorius Aleksejus Puškovas
  © Sputnik / Владимир Астапкович

  "Kinija yra pasirengusi bendradarbiauti su tarptautine bendruomene, įskaitant Rusiją, siekiant suvaldyti epidemiją ir dalintis informacija. Kinija toliau palaikys ryšius su PSO", — sakė jis.

  Anot jo, Kinija yra pasirengusi pasidalinti epidemijos prevencijos ir kontrolės patirtimi su užsienio šalimis, stiprinti tarptautinį bendradarbiavimą kuriant antivirusinius vaistus ir vakcinas bei pagal galimybes suteikti pagalbą kitoms šalims ir regionams, kuriuose susiklostė sudėtinga epideminė padėtis.

  Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 pandemiją.

  Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje užfiksuota daugiau nei 2,4 mln. infekcijos atvejų, daugiau nei 163 tūkst. žmonių mirė.

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2200)

  Dar šia tema

  Pasaulio sveikatos organizacija: mes nieko neslėpėme nuo JAV
  Humanitarinė pagalba naikina pasaulio politinę tvarką
  Kokiu tikslu Sirijoje išbandomas Rusijos tankas "Armata"
  Tegai:
  pagalba, koronavirusas, Kinija, Rusija

  Svarbiausios temos