20:35 2020 Liepos 10
Tiesioginis eteris
 • USD1.1276
 • RUB80.2104
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Karališkosios naujienos (89)

  Ne tik klusnieji Keitė ir Viljamas pasveikino savo močiutę gimtadienio proga: ypatinga dovana atkeliavo Jos Didenybei iš už vandenyno

  VILNIUS, balandžio 22 — Sputnik. Princas Haris ir jo žmona Megan Markl neliko nuošalyje nuo Elžbietos II gimtadienio minėjimo: pora padarė staigmeną, kuri ištirpdė karalienės širdį ir papiktino rūmų atstovus.

  Balandžio 21 dieną Britanijos karalienė šventė savo 94-ąjį gimtadienį. Tinkle aktyviai buvo aptarinėjamas Keitės Midlton ir princo Viljamo sveikinamasis įrašas Instagram paskyroje. Tačiau rūmų spaudos tarnyba griežtai atsisakė paviešinti asmenines žinutes nuo monarchės draugų ir šeimos narių. Tačiau panašu, jog giminaičiai iš JAV jau seniai atsisakė apibrėžimo "slaptai".

  Kaip pranešė karališkosios šeimos šaltinis, netikėtą staigmeną Elžbieta II gavo iš už vandenyno: Megan Markl ir princas Haris sugalvojo, kaip ypatingai nudžiuginti karališkąją močiutę. Hercogai padarė vaizdo skambutį karalienei iš naujų namų Kalifornijoje.

  O kadangi Elžbieta II jau kelis mėnesius nematė mažojo proanūkio Arčio, tikrąja dovana jai tapo bendravimas su mažyliu — nors ir virtualus.

  Tačiau įdomiausia tai, kad buvę hercogai nusprendė paviešinti savo dovaną ir spaudai atsiuntė pranešimą apie įvykusį skambutį. Tokiu būdu Megan ir Haris vėl pažeidė visas Bakingamo rūmų rekomendacijas dėl sveikinimų konfidencialumo. Tačiau dar keisčiau šis poelgis atrodo karo, kurį princas Haris paskelbė pagrindinėms britų žiniasklaidos priemonėms, fone.

  Temos:
  Karališkosios naujienos (89)

  Dar šia tema

  Hercogienės nervai neatlaiko: Megan Markl uždrausta matytis su motina
  Princas Haris ir Megan Markl nutraukia ryšius su kai kuriais laikraščiais
  Megan Markl pasirodė per televiziją ir visus nuvylė
  Elžbieta II, pasipuošusi vilties spalvos suknele, pažadėjo nugalėti COVID-19
  Elžbieta II atšaukė saliutus savo gimtadienio proga dėl COVID-19
  Tegai:
  Elžbieta II, karališkoji šeima, karalienė, Megan Markle

  Svarbiausios temos