04:23 2020 Liepos 04
Tiesioginis eteris
 • USD1.1224
 • RUB80.2153
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Karališkosios naujienos (89)

  Socialinių tinklų vartotojai aktyviai aptaria išskirtines nuotraukas, kurias Instagram paskelbė buvusios aktorės vestuvinės suknelės dizainerė

  VILNIUS, balandžio 24 — Sputnik. Buvusi prekės ženklo "Givenchy" direktorė Clare Waight Keller sukėlė ažiotažą internete: savo Instagram paskyroje kūrybinga dizainerė pasidalino iki šiol neskelbtomis nuotraukomis iš princo Hario ir jo žmonos Megan Markl vestuvių.

  Kaip žinia, princo nuotakos vestuvinė suknelė tapo garsiausiu Keller darbu, kuri tuo metu tik pradėjo savo darbą "Givenchy" direktorės poste. Markl taip įvertino jos pastangas, kad kasdieniame gyvenime ji tapo didele šio prekės ženklo gerbėja. Tačiau pavasario viduryje Keller paliko "Givenchy", apie tai prekės ženklas papasakojo savo oficialioje paskyroje socialiniuose tinkluose. Ir atrodo, kad po to dizainerei buvo duota visa valia.

  Palikusi "Givenchy", Clare Waight Keller nusprendė atskleisti visas kortas, kuo nustebino visą visuomenę: savo Instagram paskyroje dizainerė pasidalino neviešintomis nuotraukomis iš Megan Markl ir princo Hario vestuvių.

  Paaiškėjo, kad nuotraukų paskelbimo diena sutapo su hercogienės galutinio suknelės pasimatavimo metinėmis, tai sujaudino Keller ir privertė pasidalyti išskirtinėmis nuotraukomis po kelerių metų.

  View this post on Instagram

  A post shared by Clare Waight Keller (@clarewaightkeller) on

  "Aš aiškiai atsimenu kiekvieną tos dienos akimirką ir kiekvieną svarbią detalę. Juk tai ne tik suknelė, tai yra svajonės įkūnijimas, būtent tai jūs prisiminsite laikui bėgant", — parašė dizainerė.

  Markl vestuvinei suknelei Keller naudojo išskirtinį šilką, o pagrindinis akcentas buvo skirtas suknelės figūrinei iškarpai, kuri atskleidė dailius princo nuotakos pečius. Vaizdą papildė penkių metrų ilgio šydas su rankomis išsiuvinėtu raštu, kuriame pavaizduotos gėlės iš 53 Sandraugos šalių.

  Temos:
  Karališkosios naujienos (89)

  Dar šia tema

  Karalienės gimtadienio proga: Elžbietos II vaikystė ir jaunystė nuotraukose
  Princas Haris ir Megan Markl nutraukia ryšius su kai kuriais laikraščiais
  Megan Markl pasirodė per televiziją ir visus nuvylė
  Tegai:
  Didžioji Britanija, vestuvės, karališkoji šeima, Princas Haris, Megan Markle

  Svarbiausios temos