17:18 2020 Liepos 09
Tiesioginis eteris
 • USD1.1286
 • RUB80.4584
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2162)

  Valstybių vadovai sutarė, kad reikia glaudžiai koordinuoti veiksmus siekiant įveikti pandemijos padarinius ir atkurti ekonominę veiklą

  VILNIUS, balandžio 27 — Sputnik. Ukrainos ir Prancūzijos prezidentai Vladimiras Zelenskis ir Emanuelis Makronas telefonu aptarė situaciją dėl koronaviruso abiejose šalyse ir sutarė koordinuoti pastangas, siekiant įveikti pandemijos padarinius, praneša RIA Novosti su nuoroda į Ukrainos valstybės vadovo spaudos tarnybą.

  "Pašnekovai aptarė abiejų šalių situaciją, susijusią su koronaviruso pandemija. Valstybės vadovas išreiškė Ukrainos solidarumą su Prancūzija, kuri dabar yra COVID-19 pandemijos epicentre... Valstybių vadovai sutarė, kad reikia glaudžiai koordinuoti veiksmus, siekiant įveikti pandemijos padarinius ir atkurti ekonominę veiklą", — sakoma pranešime.

  Prezidentai taip pat išreiškė abipusį interesą atkurti dvišalio bendradarbiavimo dinamiką normalizavus epideminę situaciją.

  "Aš žinau, kad norėjote aplankyti Ukrainą. Džiaugsiuosi galėdamas jus pasveikinti, kai tik pasibaigs koronaviruso epidemija ir šis vizitas taps įmanomas", — spaudos tarnyba cituoja Zelenskį.

  Pažymima, kad Makronas patvirtino savo ketinimą aplankyti Ukrainą.

  Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 pandemiją.

  Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje užfiksuota daugiau nei 2,8 mln. infekcijos atvejų, mirė daugiau nei 196 tūkst. žmonių.

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2162)

  Dar šia tema

  Putinas ir Makronas aptarė situaciją dėl koronaviruso
  Trampas ir Makronas ketina sušaukti JT Saugumo Tarybos "penketo" posėdį
  Tegai:
  koronavirusas, Emanuelis Makronas, Vladimiras Zelenskis

  Svarbiausios temos