00:37 2021 Sausio 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB91.1009
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Paskutinį kartą JAV prezidentas paliko Baltuosius rūmus kovo 28 dieną, kai trumpam išvyko į Virdžiniją, kad išlydėtų karo medicinos laivą

  VILNIUS, gegužės 1 — Sputnik. JAV prezidentas Donaldas Trampas pirmą kartą po kovo pabaigos paliks Baltuosius rūmus ir vyks į Kemp Deivido priemiesčio rezidenciją, pranešė "The Hill".

  Paskutinį kartą JAV prezidentas paliko Baltuosius rūmus kovo 28 dieną, kai trumpam išvyko į Virdžiniją, kad išlydėtų karo medicinos laivą. Nuo to laiko Trampas visada gyveno Vašingtone.

  Remiantis Amerikos Džonso Hopkinso universiteto duomenimis, JAV nustatyta daugiau nei 1,07 mln. žmonių, užsikrėtusių koronavirusu, daugiau nei 63 tūkst. žmonių mirė dėl komplikacijų.

  Kovo viduryje buvo pranešta, kad JAV administracija aptarė Brazilijos lyderio Žairo Bolsonaro, susitikusio su Trampu, ligą, po to Amerikos vadovas tyrėsi dėl koronaviruso, tačiau testo atsakymas buvo neigiamas.

  Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 pandemiją.

  Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje užfiksuota daugiau nei 3,09 mln. infekcijos atvejų, mirė daugiau nei 217 tūkst. žmonių.

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Dar šia tema

  Trampas atsisakė dalintis informacija apie Kim Čong Ino būklę
  Trampas mėsos perdirbimo įmones palygino su gynybos įmonėmis
  Tegai:
  koronavirusas, Baltieji rūmai, Donaldas Trampas

  Svarbiausios temos