20:13 2020 Liepos 11
Tiesioginis eteris
 • USD1.1276
 • RUB80.2104
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Šią savaitę Amerikos prezidentas jau sakė, kad yra susidaręs "labai gerą vaizdą" šiuo klausimu

  VILNIUS, gegužės 1 — Sputnik. JAV prezidentas Donaldas Trampas pratęsė savo "paslaptingų komentarų" apie Šiaurės Korėjos lyderį Kim Čong Iną seriją, pranešė "The Daily Mail".

  "Aš suprantu, kas vyksta, bet šiuo metu tiesiog negaliu nieko sakyti apie jį, tiesiog tikiuosi, kad viskas bus gerai. Bet aš iš tiesų gerai suprantu situaciją", — cituoja Trampo pareiškimą leidinys.

  Savaitės pradžioje per spaudos konferenciją Amerikos prezidentas paskelbė žinąs apie Kim Čong Ino sveikatos būklę ir pasakė, kad pasaulis sužinos apie naujas detales "netolimoje ateityje", tačiau atsisakė paaiškinti, ką turėjo omenyje.

  Trampas pareiškė, kad negali pranešti apie tikrąją Šiaurės Korėjos lyderio sveikatos būklę, o tada pridūrė turįs "labai gerą vaizdą" šiuo klausimu.

  "Bet dabar aš negaliu apie tai kalbėti. Aš tiesiog linkiu jam visko, kas geriausia", — cituoja Trampą "Time" leidinys.

  Šiaurės Korėjos lyderis nesirodė viešumoje nuo balandžio 11 dienos, nuo tada, kai pirmininkavo Darbininkų partijos politbiuro posėdžiui.

  Po to, balandžio 12 dieną, Kim Čong Inas nepasirodė kasmetinėje Aukščiausiosios nacionalinės asamblėjos sesijoje ir pirmą kartą savo valdymo metais nedalyvavo ceremonijoje Kumsusano Saulės rūmuose, kuri vyko balandžio 15 dieną ir kuri buvo skirta 108-osioms Kim Ir Seno gimimo metinėms paminėti.

  Toks ilgas Šiaurės Korėjos lyderio atsitraukimas nuo viešumos išprovokavo gandus apie galimą Kim Čong Ino ligą ir net mirtį. Oficialūs KLDR pareigūnai šios informacijos nekomentavo.

  Dar šia tema

  Trampas atsisakė dalintis informacija apie Kim Čong Ino būklę
  Tegai:
  JAV, Šiaurės Korėja, Donaldas Trampas

  Svarbiausios temos