01:56 2021 Sausio 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB91.1009
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Mokslininkui patiko, kaip Bredas Pitas baigė parodiją, nusiėmė peruką ir padėkojo Entoniui Faučiui bei visiems sveikatos apsaugos darbuotojams

  VILNIUS, gegužės 2 — Sputnik. JAV mokslininkas ir vyriausiasis infekcinių ligų specialistas Entonis Faučis (Anthony Fauci) pagyrė aktoriaus Bredo Pito (Brad Pitt) parodiją apie prezidentą Donaldą Trampą, kuri neseniai buvo rodoma "Saturday Night Live", praneša "Deadline".

  "Aš manau, kad jam pavyko, — komentavo mokslininkas. — Aš esu didelis Brado Pitto gerbėjas, todėl kai manęs klausia, kuris iš aktorių galėtų suvaidinti mane, aš užsimenu apie jį".

  Mokslininkui patiko, kaip Bredas Pitas baigė parodiją, nusiėmė peruką ir padėkojo Entoniui Faučiui bei visiems sveikatos apsaugos darbuotojams.

  "Tuo jis įrodė, kad yra ne tik puikus aktorius, bet ir tikrai geras vyrukas", — teigė gydytojas.

  Fauci įvertino tai, kaip tiksliai Pitas pakomentavo kai kuriuos prezidento Donaldo Trampo pareiškimus, kuriuos jis išsakė per kasdienes spaudos konferencijas, aptardamas problemas, kurias sukėlė koronaviruso protrūkis.

  "Viskas, ką Bredas sakė šeštadienio vakarą gyvai, yra tiesa. Jis padarė puikų darbą, sujungdamas visa tai", — sakė Faučis.

  Vaizdo įrašas toliau žiūrimas ir mėgstamas. Daugiau nei 11 milijonų vartotojų jį matė YouTube kanale.

  Dar šia tema

  Koncertas "One World: Together At Home" buvo išleistas kaip albumas
  JAV, sekdamos paskui Vokietiją, nori pinigų iš Kinijos
  Liekame namie: Lietuvos įžymybės ragina šalies gyventojus izoliuotis — video
  Tegai:
  Donaldas Trampas, parodija, aktorius, JAV

  Svarbiausios temos