19:33 2020 Liepos 11
Tiesioginis eteris
 • USD1.1276
 • RUB80.2104
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Nuotraukos buvo padarytos per gegužės 1 dieną įvykusią ceremoniją, susijusią su trąšų gamyklos statybų Sunčone, netoli Pchenjano, pabaiga

  VILNIUS, gegužės 2 — Sputnik. Pasirodė pirmosios nuotraukos per 20 dienų su KLDR lyderiu Kim Čong Inu, praneša RIA Novosti su nuoroda į oficialų šalies spaudos organą "Rodong Sinmun".

  Nuotraukos buvo padarytos per gegužės 1 dieną įvykusią ceremoniją, susijusią su trąšų gamyklos statybų Sunčone, netoli Pchenjano, pabaiga. Nuotraukose Kim Čong Inas atrodo linksmas ir šypsosi. Nuotraukos taip pat rodo, kad jis kalbasi su kitais žmonėmis.

  KLDR vadovas nukirpo juostelę, dar keliose nuotraukose matyti, kaip jis apžiūri naująją gamyklą.

  Taip pat matoma reklaminė antraštė "Sunčono trąšų gamyklos statybų ceremonija" su renginio data — "2020 metų gegužės 1 diena". Metai nurodomi pagal Vakarų kalendorių, be kopijų pagal Šiaurės Korėjos Čučhės skaičiavimus (2010 01 05), praneša RIA Novosti.

  Šiaurės Korėjos lyderis viešumoje nepasirodė nuo balandžio 12 dienos. Po to, kai Pietų Korėjos dienraštis "Daily NK" pranešė, kad Kim Čong Inas po operacijos yra gydomas, daugelyje žiniasklaidos priemonių ir socialinių tinklų pradėjo plisti gandai apie grėsmę jo sveikatai ir net apie jo mirtį.

  Лидер КНДР Ким Чен Ын на церемонии открытия Сунчхонского завода удобрений
  © REUTERS / KCNA
  Nuotraukos buvo padarytos per gegužės 1 dieną įvykusią ceremoniją, susijusią su trąšų gamyklos statybų Sunčone, netoli Pchenjano, pabaiga.

  Tuo tarpu Pietų Korėjos valdžia pažymėjo, kad Kim Čong Inas yra gyvas ir sveikas. KLDR parlamento atstovas Kazbekas Taisajevas taip pat teigė, kad Kim Čong Inas dirba.

  Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 pandemiją. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje užfiksuota daugiau nei 3,1 mln. infekcijos atvejų, mirė daugiau nei 224 tūkst. žmonių.

  Dar šia tema

  Trampas atsisakė dalintis informacija apie Kim Čong Ino būklę
  Šiaurės Korėja be Kim Čong Ino. Kas laukia pačios uždariausios šalies?
  Tegai:
  sveikata, Kim Čen Unas

  Svarbiausios temos