02:51 2021 Sausio 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB91.1009
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  JK premjeras dalyvavo sūnaus gimime, tačiau tėvystės atostogas nusprendė atidėti vėlesniam laikui

  VILNIUS, gegužės 2 — Sputnik. Naujagimis Didžiosios Britanijos ministro pirmininko Boriso Džonsono sūnus gavo vardą Wilfred Lawrie Nicholas, šeštadienį Instagram paskelbė premjero nuotaka Keri Saimonds.

  Saimonds paskelbtoje nuotraukoje ji laiko rankose kūdikį.

  "Ačiū nuostabiai Nacionalinės sveikatos tarnybos Londono universiteto koledžo ligoninėje komandai, kuri taip rūpinosi mumis. Negalėjau būti laimingesnė. Mano širdis pilna", — rašė ji.

  Ji paaiškino, kad vardas Vilfredas vaikui buvo suteiktas ministro pirmininko senelio garbei, vardas Lori buvo suteiktas jos senelio garbei, o vardas Nicholas buvo suteiktas dviejų gydytojų, išgelbėjusių ministro pirmininko gyvybę, garbei ligoninėje, kurioje jis gydėsi nuo koronaviruso.

  Vilfredas Džonsonas gimė balandžio 29 rytą, netrukus po premjero grįžimo į darbą po pasveikimo nuo COVID-19. Neseniai Saimonds taip pat praleido savaitę lovoje su ligos simptomais.

  Džonsonas dalyvavo sūnaus gimime, tačiau tėvystės atostogas nusprendė atidėti vėlesniam laikui.

  31 metų Saimonds pirmą kartą tapo motina, o štai 54 metų Džonsonas yra patyręs tėvas. Jis turi keturis suaugusius vaikus iš santuokos su teisininke Marina Vyler (Marina Wheeler) bei ne santuokoje gimusią dukrą su Helen Makintair (Helen Macintyre), o kai kuriuose pranešimuose teigiama, kad yra dar vienas nesantuokinis vaikas. Džonsonas nuolat vengia atsakyti į žurnalistų klausimus apie tikslų savo vaikų skaičių.

  Džonsonas tapo trečiuoju Didžiosios Britanijos ministru pirmininku, tapusiu tėvu. Jo pirmtakai buvo Deividas Kameronas (David Cameron) ir Tonis Bleras (Tony Blair).

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Dar šia tema

  Žiniasklaida sužinojo, kada Borisas Džonsonas grįš į darbą
  Žiniasklaida: Džonsonas gali paskelbti karantino sušvelninimą JK
  Tegai:
  gimimas, Borisas Džonsonas

  Svarbiausios temos