20:22 2020 Liepos 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.1224
 • RUB80.2153
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2124)

  Anot jo, tokie vaistai, kaip chlorokinas, remdisviras, vaistai nuo ŽIV ir steroidai, naudojami be jokių įrodymų apie jų naudą

  VILNIUS, gegužės 3 — Sputnik. Hamburgo ligoninės gydytojas-reanimatologas interviu leidiniui "Moskovskij komsomolec" įvertino kai kurių išankstinių priemonių, naudojamų koronavirusinei infekcijai gydyti, veiksmingumą.

  Anot jo, tokie vaistai, kaip chlorokinas, remdisviras, vaistai nuo ŽIV ir steroidai, naudojami be jokių įrodymų apie jų naudą.

  "Jie naudojami todėl, kad turi pažymėjimą, skirtą naudoti gydant kitas ligas, ir yra spekuliacijų dėl to, kad jie gali padėti, nes tai antivirusiniai vaistai", — aiškino gydytojas.

  Pagal aukų ir nustatytų atvejų skaičių JAV išlieka pirmojoje vietoje. Šalių, kurias koronavirusas palietė labiausiai, sąrašą taip pat sudaro Ispanija, Italija, Prancūzija, Vokietija ir Jungtinė Karalystė.

  Pagal užsikrėtusiųjų skaičių Rusija užima septintąją vietą, aplenkdama Iraną, Kiniją ir Turkiją. Rusijoje yra daugiau nei 124 tūkst. atvejų (dauguma jų — Maskvoje). Per visą laiką mirė 1222 žmonės. Valdžia ragina piliečius laikytis visų atsargumo priemonių, taip pat laikytis atstumo viešose vietose.

  Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 pandemiją.

  Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje užfiksuota daugiau nei 3,2 mln. infekcijos atvejų, mirė daugiau nei 227 tūkst. žmonių.

  Koronavirusas — mitai ir tiesa
  © Sputnik /
  Koronavirusas — mitai ir tiesa
  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2124)

  Dar šia tema

  Prezidentė prisijungė prie pasaulinės kampanijos prieš COVID-19
  Žvėrys — į miestą, žmonės — į mišką. Ar koronavirusas paveikė laukinę gamtą?
  Tegai:
  gydytojai, koronavirusas

  Svarbiausios temos