16:29 2020 Liepos 09
Tiesioginis eteris
 • USD1.1286
 • RUB80.4584
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Anksčiau atlikėja pareiškė, kad ji į mažylį kreipsis neutraliai, kad neprimestų jam lyties nulemto likimo

  VILNIUS, gegužės 5 — Sputnik. Kosmoso kompanijos "SpaceX" įkūrėjas ir "Tesla" generalinis direktorius Elonas Maskas pranešė, kad jo išrinktoji susilaukė vaiko, apie tai jis parašė savo Twitter paskyroje.

  "Prieš kelias valandas. Mamai ir vaikui viskas gerai", — parašė jis.

  Kūdikį pagimdė Kanados dainininkė Grimes (Claire Elise Boucher) — jai tai yra pirmasis vaikas. Pats Maskas ne pirmą kartą tampa tėvu — jis jau turi penkis vaikus iš pirmosios santuokos su Justine Wilson.

  Apie tai, kad pora laukiasi, paaiškėjo 2020 metų sausį — dainininkė apie tai pranešė savo Instagram paskyroje.

  Kartu Grimes pranešė, jog bendraudama su mažyliu ketina naudoti lyčių požiūriu neutralią formą — "jie" — vietoje tradicinių "berniuko" ir "mergaitės". Dainininkė pažymėjo, kad laikysis šios formuluotės, kol jis užaugs, "kad jie nesusidurtų su lyties primestu gyvenimu".

  Dainininkė paaiškino, kad ji jau parinko vaikui avangardinį vardą, kurio nesuprato jos aplinkiniai. Maskas šio klausimo nekomentavo.

  Primename, kad tėvais 2020 metais taip pat tapo garsusis Holivudo režisierius Kventinas Tarantinas, taip pat Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Borisas Džonsonas. Dainininkė Keitė Peri ir aktorius Orlandas Blumas taip pat paskelbė, kad laukiasi vaiko — balandžio pradžioje jie atskleidė, kad tai mergaitė.

  Dar šia tema

  Nėščia Katy Perry atidėjo vestuves dėl koronaviruso
  Didžiosios Britanijos premjerui Borisui Džonsonui gimė sūnus
  Tegai:
  vaikas, Elonas Maskas, JAV

  Svarbiausios temos