08:26 2020 Gegužės 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.0975
 • RUB77.7494
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Karališkosios naujienos (80)

  Panašu, kad maištingoji pora nusprendė neparduoti savo laiko Oprah Winfrey ir vietoje to išleisti skandalingą autobiografiją

  VILNIUS, gegužės 5 — Sputnik. Princas Haris ir jo žmona Megan Markl tęsia kovą su bulvariniais leidiniais: pora nusprendė nutraukti bet kokius "insaiderių" spėliojimus ir patys išleisti savo nuoširdžią ir tikrą istoriją.

  Tai, kad Sasekso hercogai atsisakė karališkųjų titulų, sukėlė daugybę spėliojimų ir gandų žiniasklaidoje. Bet kaipgi suprasti, kuris iš leidinių šaltinių sako tiesą, o kas tiesiog nori užsidirbti iš drąsaus sutuoktinių sprendimo? Visa tai paskatino maištininkus sukurti "prisipažinimą" pasitelkiant spaudą.

  Princas Haris ir Megan Markl nusprendė negaišti laiko kalboms eteryje ir išleisti sąžiningą biografiją. Knygos užrašytos iš poros žodžių, autoriai — karališkieji ekspertai Omid'as Scobie'is ir Carolyn Durand.

  Kas dar žinoma apie galimą bestselerį? Naujos detalės buvo paskelbtos internete ir jau sulaukė daug gerbėjų atsiliepimų.

  Hercogai knygos pavadinimą pasirinko mėgstamu draminiu stiliumi: "Ieškant laisvės: Haris ir Megan — šiuolaikinės karališkosios šeimos kūrimas" (angl. "Finding Freedom: Harry and Meghan and the making of a modern royal family"). Atspausdinta leidinio versija pasaulio lentynose pasirodys 2020 metų rugpjūtį.

  Princas Haris rado naują rimtą darbą >>

  Remiantis anotacija, "prisipažinimas" perteiks "sąžiningiausią ir nuginkluojantį" šeimos portretą, kuris užims 320 spausdintų puslapių. Knygoje bus atskleista daug Megan ir Hario paslapčių, išsklaidyti gandai ir atskleistos slaptos karališkos meilės istorijos pusės.

  Temos:
  Karališkosios naujienos (80)

  Dar šia tema

  Princas Haris ir Megan Markl nutraukia ryšius su kai kuriais laikraščiais
  Megan Markl pasirodė per televiziją ir visus nuvylė
  Megan Markl padarė karalienei staigmeną ir vėl pažeidė protokolą
  Tegai:
  karališkoji šeima, Princas Haris, Megan Markle

  Svarbiausios temos