21:38 2020 Liepos 11
Tiesioginis eteris
 • USD1.1276
 • RUB80.2104
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Anot Pentagono vadovo, suprantama, kad 3 trilijonai dolerių, skiriami ekonomikai palaikyti koronaviruso sąlygomis, sukuria papildomą skolų naštą biudžetui ir visai ekonomikai

  VILNIUS, gegužės 6 — Sputnik. Galimas gynybos biudžeto mažinimas neturės įtakos JAV branduolinio arsenalo modernizavimo eigai, antradienį žurnalistams sakė Pentagono vadovas Markas Esperis, praneša RIA Novosti.

  "Nerizikuosime strateginiu arsenalu, būtinai turime jį modernizuoti", — sakė jis.

  Anot Esperio, jis pats yra linkęs nemažinti jokių modernizacijos programų.

  "Tai yra svarbu atsižvelgiant į Kinijos trajektoriją ir į tai, kur galbūt per artimiausius metus judės Rusija", — pridūrė jis.

  Anot jo, Pentagonas supranta, kad 3 trilijonai dolerių, skiriami ekonomikai palaikyti koronaviruso sąlygomis, sukuria papildomą skolų naštą biudžetui ir visai ekonomikai. Esperis patikino, kad Gynybos departamentas į tai atsižvelgė planuodamas biudžetą.

  JAV prezidentas Donaldas Trampas liepė modernizuoti JAV branduolines pajėgas. Šiuo atžvilgiu pirmą kartą per kelis dešimtmečius šalis atnaujina kovinių galvučių plutonio šerdžių gamybą. Anksčiau JAV nustojo skleisti informaciją apie jų turimų branduolinių galvučių skaičių, naujausi duomenys paskelbti 2017 metais.

  Dar šia tema

  Rusijos ir JAV diplomatai perspėjo apie START atsisakymo pavojų
  Į Astravo AE pristatytas branduolinis kuras
  Tegai:
  biudžetas, Pentagonas, JAV

  Svarbiausios temos