19:13 2021 Balandžio 11
Tiesioginis eteris
 • USD1.1888
 • RUB91.8152
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Karališkosios naujienos (178)

  Anot Britanijos karalystės "insaiderių", šį kartą Jos Didenybės anūkai susikivirčijo rimtai ir ilgam

  VILNIUS, gegužės 6 — Sputnik. Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II anūkai princas Haris ir princas Viljamas nuliūdino visus gerbėjus: paaiškėjo, kad princesės Dianos sūnūs nekalba vienas su kitu nuo 2020 metų pavasario pradžios.

  Netikėtas brolio ir jo žmonos aktorės pasitraukimas iš karališkųjų pareigų smogė princo Viljamo, kuris visada save laikė "jaunėlio" auklėtoju, savimeilei. Paskutinis brolių susitikimas įvyko kovo pradžioje, kai Haris ir Megan atskrido į Britaniją, kad paskutinį kartą atliktų savo pareigą. Tuomet šeimos gerbėjai atkreipė dėmesį į šaltus santykius tarp jų, tačiau niekas neįtarė, kad viskas taip rimta.

  Anot britų bulvarinių leidinių, princas Haris ir princas Viljamas nebebendrauja vienas su kitu nuo pavasario pradžios: atrodo, lyg susiginčiję broliai būtų davę asmeninius tylos įžadus.

  Princas Viljamas vis dar negali atleisti savo brolio išdavystės, o princas Haris nesupranta vyresniojo brolio nenoro suprasti jo padėtį.

  Nuo šiol rūmų atstovams patikėta rimta sutaikymo misija, kuri gali būti įvykdyta jau artimiausiu metu — Hario sūnaus, mažylio Arčio, gimtadienio proga.

  Nepaisant nesutarimų, princas Viljamas ir jo žmona Keitė Midlton bus priversti pasikalbėti su princu Hariu ir Megan Markl: vienerių metų Arčio gimtadienio proga visa karališkoji šeima susirinks į "Zoom" vakarėlį. Galbūt Sasekso hercogai netgi surengs vaizdo ekskursiją artimiesiems ir parodys dar vieną dvarą, kurį ketina įsigyti.

  Temos:
  Karališkosios naujienos (178)

  Dar šia tema

  Megan Markl padarė karalienei staigmeną ir vėl pažeidė protokolą
  Slaptos nuotraukos iš Megan Markl ir princo Hario vestuvių dienos sužavėjo gerbėjus
  Princas Haris ir Megan Markl nutraukia ryšius su kai kuriais laikraščiais
  Princas Haris rado naują rimtą darbą

  Svarbiausios temos