20:39 2020 Liepos 11
Tiesioginis eteris
 • USD1.1276
 • RUB80.2104
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2174)

  Tuo pačiu specialistas ragina laikytis tam tikrų taisyklių, kad būtų kuo labiau sumažinta koronavirusinės infekcijos rizika

  VILNIUS, gegužės 7 — Sputnik. Tikimybė užsikrėsti koronavirusu per maistą, patiektą iš restorano ar kavinės, yra labai maža. Apie tai kalbėjo Rusijos mokslų akademijos korespondentas Sergejus Netesovas "Ura.ru". 

  "Esu tikras, kad įmonėse, kuriose ruošiamas maistas išsinešti, laikomasi visų būtinų taisyklių ir nėra tyčia čiaudima į maistą", — sakė jis.

  Tokiu atveju specialistas ragina laikytis tam tikrų taisyklių, kad būtų kuo labiau sumažinta koronavirusinės infekcijos rizika.

  "Vis dar verta dar kartą pašildyti karštus patiekalus mikrobangų krosnelėje ir pavirti skystą maistą. Terminis apdorojimas užmuš tiek koronavirusą, tiek kitus mikrobus", — aiškino jis.

  Specialistas atkreipia dėmesį į tai, kad rizika užsikrėsti koronavirusu parduotuvėse yra daug didesnė nei pristatant maistą, nes, pasak jo, daugelis žmonių neišlaiko socialinio atstumo ir nesinaudoja asmeninėmis apsaugos priemonėmis mažmeninės prekybos vietose.

  Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 pandemiją.

  Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje užfiksuota daugiau nei 3,6 mln. infekcijos atvejų, mirė daugiau nei 251 tūkst. žmonių.

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2174)

  Dar šia tema

  Ekspertas įvardijo didelio vyrų mirštamumo nuo COVID-19 priežastį
  Mokslininkai atrado apie 200 koronaviruso mutacijų
  Tegai:
  maistas, koronavirusas

  Svarbiausios temos