19:24 2020 Liepos 16
Tiesioginis eteris
 • USD1.1414
 • RUB81.1888
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Neįprastas vardas, kurį garsūs tėvai davė vaikui jam gimus, prieštarauja ne tik visuotinai priimtoms normoms, bet ir Kalifornijos įstatymams

  VILNIUS, gegužės 8 — Sputnik. Amerikos milijardierius Elonas Maskas ir dainininkė Grimes susidūrė su įstatymų draudimais: tėvai negalės įregistruoti savo sūnaus su neįprastu vardu.

  2020 metų gegužės pradžioje Grimes ir Maskas tapo tėvais: garsiajai porai gimė sūnus, kurį jie pavadino neįprastu vardu X Æ A-12. Kai gerbėjai pirmą kartą apie tai išgirdo, daugelis pagalvojo, kad pora nusprendė pajuokauti. Vėliau dainininkė patvirtino, kad jie susitarė dėl tokio varianto.

  Bet dabar Maskui ir Grimes teks pakeisti savo sprendimą ir pasirinkti šiek tiek "žemiškesnį" vardą savo sūnui: vargu, ar jauni tėvai galės įregistruoti mažylį su vardu X Æ A-12.

  Verslininko advokatas Deividas Glasas pripažino, jog pora gali susidurti su sunkumais, kad gautų vaiko gimimo liudijimą Kalifornijos teritorijoje. Reikalas tas, kad pagal įstatymą naujagimio varde turi būti tik angliškos abėcėlės raidės. O skaičiai ir kiti simboliai yra griežtai draudžiami.

  Matyt, dabar žvaigždžių pora turės sugalvoti naują vardą iš paprastos abėcėlės raidžių, o pirminis variantas vaikui liks tik kaip miela pravardė.

  Primename, kad tėvais 2020 metais taip pat tapo garsusis Holivudo režisierius Kventinas Tarantinas, Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Borisas Džonsonas. Dainininkė Keitė Peri ir aktorius Orlandas Blumas taip pat paskelbė, kad laukiasi vaiko — balandžio pradžioje jie atskleidė, kad tai mergaitė.

  Dar šia tema

  Nėščia Katy Perry atidėjo vestuves dėl koronaviruso
  Didžiosios Britanijos premjerui Borisui Džonsonui gimė sūnus
  Borisas Džonsonas savo sūnų pavadino gydytojų, kurie jį išgydė nuo COVID-19, vardu
  Tegai:
  JAV, Kalifornija, Elonas Maskas, šeima, vaikai

  Svarbiausios temos