03:20 2021 Sausio 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.2123
 • RUB89.0364
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Dainų konkursas "Eurovizija 2020" (63)

  Little Big — Rusijos punk rave grupė, įkurta 2013 metais Sankt Peterburge. 2020 metų kovo mėnesį ji buvo išrinkta atstovauti Rusijai "Eurovizijos" dainų konkurse Roterdame

  VILNIUS, gegužės 10 — Sputnik. Grupė "Little Big", kuri šiais metais turėjo atstovauti Rusijai tarptautiniame Eurovizijos konkurse, yra pasirengusi kitąmet vėl vykti į konkursą, jei bus gautas pasiūlymas, praneša RIA Novosti su nuoroda į interviu "NikkieTutorials" tinklaraštininkui, kuris skelbiamas Eurovizijos Youtube kanale.

  "Aš pasakysiu taip: jei jie mums paskambins... dar kartą suteiks mums galimybę dalyvauti, tai bus gerai. Jei ne, tada mes neįsižeisime, nes šios varžybos nėra skirtos pergalei... ne tam, kad kažką įrodytume sau. O tam, kad kartu būtų šaunios varžybos. Rusijoje yra daugybė talentingų žmonių", — teigė grupės lyderis Ilja Prusikinas.

  Komandos nariai taip pat teigė esą nusivylę atšaukus varžybas.

  "Tai galima vadinti nusivylimu, nes tai iš tikrųjų yra pasaulinis įvykis... Mes buvome nusivylę, labai nusivylę. Labai gaila", — padarė išvadą Prusikinas.

  Little Big" — Rusijos punk rave grupė, įkurta 2013 metais Sankt Peterburge. 2020 metų kovo mėnesį ji buvo išrinkta atstovauti Rusijai "Eurovizijos" dainų konkurse Roterdame. Dainos "Uno" vaizdo klipas YouTube kanale tapo populiariausiu tarp visų konkurso dalyvių. Vėliau "Eurovizija 2020" buvo atšaukta dėl koronaviruso pandemijos.

  Temos:
  Dainų konkursas "Eurovizija 2020" (63)

  Dar šia tema

  "Little Big" surengs internetinį koncertą balandžio 11 dieną
  Grupės "Little Big" klipas tapo žiūrimiausiu rusišku vaizdo įrašu "YouTube"
  Tegai:
  Eurovizija, Little Big

  Svarbiausios temos