17:10 2021 Sausio 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB91.1009
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Trampas ir viceprezidentas Maikas Pompėjas kasdien tikrinasi dėl koronaviruso, visi iki šiol atlikti testai buvo neigiami

  VILNIUS, gegužės 12 — Sputnik. JAV prezidentas Donaldas Trampas tvirtina, kad nedėvi apsauginės kaukės todėl, kad neprieina prie žmonių arti, praneša RIA Novosti.

  Spaudos konferencijoje Donaldo Trampo buvo klausiama, kodėl jis nedėvi kaukės, nors Baltųjų rūmų darbuotojams buvo liepta tai daryti darbo vietoje. Keli darbuotojai jau susirgo Baltuosiuose rūmuose.

  "Jie [darbuotojai — Sputnik] palaiko tam tikrą atstumą nuo manęs ir vienas nuo kito. Aš prie nieko labai nesiartinu... Aš su niekuo nekontaktuoju fiziškai", — sakė Trampas, kuris iš tiesų laikėsi atstumo nuo kitų trumposios konferencijos metu.

  Tuo tarpu, pasak jo, beveik visi Baltųjų rūmų darbuotojai dabar dėvi kaukes ir jis pats to reikalauja.

  Trampas ir viceprezidentas Maikas Pompėjas kasdien tikrinasi dėl koronaviruso, visi iki šiol atlikti testai buvo neigiami.

  Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 pandemiją. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje užfiksuota daugiau nei 4 mln. infekcijos atvejų, mirė daugiau nei 281 tūkst. žmonių.

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Dar šia tema

  JAV pas vaikus, sergančius koronavirusu, aptikti netipiški simptomai
  JAV neplanuoja su Kinija aptarti naujų prekybos susitarimo sąlygų
  Tegai:
  koronavirusas, kaukės, Donaldas Trampas

  Svarbiausios temos