19:47 2020 Liepos 11
Tiesioginis eteris
 • USD1.1276
 • RUB80.2104
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2174)

  Be to, likus be įprastų socialinių kontaktų, kai žmonės gali kalbėtis vienas su kitu tiesiogiai ir išgirsti vienas kito balsą ne telefonu ar internetu, išsivysto "aido kameros" efektas

  VILNIUS, gegužės 13 — Sputnik. Saviizoliacijos veiksniai neigiamai veikia žmonių nervų sistemą, o bet kokia informacija tokiomis sąlygomis gali sukelti paniką, RIA Novosti pasakojo Rusijos mokslų akademijos Biomedicininių problemų instituto direktoriaus pavaduotojas Jurijus Bubejevas.

  "Vienas sunkiausių dabartinės saviizoliacijos veiksnių yra tas, kad žmonės nežino, kada tai baigsis. Užsidarymas, aktyvios fizinės veiklos trūkumas, įprastų socialinių kontaktų varžymas. Visa tai daro ryškų neigiamą poveikį nervų sistemai", — sakė jis.

  Be to, likus be įprastų socialinių kontaktų, kai žmonės gali kalbėtis vienas su kitu tiesiogiai ir išgirsti vienas kito balsą ne telefonu ar internetu, išsivysto "aido kameros" efektas.

  "Tokiomis sąlygomis bet kokia informacija gali sukelti panikos priepuolį ir staigiai pakeisti psichologinį situacijos suvokimą", — teigė Bubejevas.

  Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 pandemiją.

  Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje užfiksuota daugiau nei 4 mln. infekcijos atvejų, mirė daugiau nei 283 tūkst. žmonių.

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2174)

  Dar šia tema

  PSO teigia, kad nėra rimtų koronaviruso mutacijų įrodymų
  Skyrybų neišvengti? Blogiausias karantino poveikis sveikatai
  Tegai:
  sveikata, koronavirusas, saviizoliacija

  Svarbiausios temos