20:21 2020 Liepos 11
Tiesioginis eteris
 • USD1.1276
 • RUB80.2104
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Orlaivis iš Kinijos turi pristatyti 36 tonas medicininės įrangos, kurią, be kita ko, sudaro apsauginiai drabužiai, antbačiai, vienkartinė chirurginė apranga ir veido kaukės

  VILNIUS, gegužės 13 — Sputnik. Turkija neleido lėktuvui, gabenančiam medicininę įrangą iš Kinijos į Kiprą, skristi per savo oro erdvę, Kipro naujienų agentūrai sakė susisiekimo, ryšių ir pramonės ministras Janis Karusas (Yiannis Karousos).

  "Turkija nedavė leidimo orlaivio pilotui patekti į savo oro erdvę, kad skristų į Kiprą. Dėl šios priežasties pilotas pakeitė kursą, nes neturėjo pakankamai kuro skristi į Kiprą. Pilotas pakeitė kursą ir nukreipė lėktuvą į Maskvos oro uostą Rusijoje, kur jis nusileis pasipildyti kuro", — sakė Karusas.

  Orlaivis iš Kinijos turi pristatyti 36 tonas medicininės įrangos, kurią, be kita ko, sudaro apsauginiai drabužiai, antbačiai, vienkartinė chirurginė apranga ir veido kaukės. Tikimasi, kad skrydis į Larnaką vyks 13:30 valandą.

  "Kipro Respublikos užsienio reikalų ministerija buvo informuota apie įvykį, kad galėtų imtis reikiamų veiksmų. Tikimasi, kad lėktuvas su medicinine įranga atvyks į Larnakos oro uostą apie 8:00 valandą vakaro", — sakė ministras.

  Tegai:
  lėktuvas, Kinija

  Svarbiausios temos