19:35 2020 Liepos 11
Tiesioginis eteris
 • USD1.1276
 • RUB80.2104
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2174)

  Neseniai kai kuriose pasaulio šalyse vandalai pradėjo naikinti 5G infrastruktūrą ir kitą įrangą dėl socialiniuose tinkluose pasirodžiusių gandų, kad koronavirusas gali būti susijęs su 5G mobiliojo ryšio technologijomis

  VILNIUS, gegužės 14 — Sputnik. 5G duomenų perdavimo technologijos veikia pagal įvairių šalių normas ir neturi nieko bendra su žmonių sveikata, sakė agentūrai "Prime" informacijos ir analitikos agentūros "TelecomDaily" vadovas Denisas Kuskovas.

  Huawei parduotuvė Madride
  © Sputnik / Алехандро Мартинез Велез

  Neseniai kai kuriose pasaulio šalyse vandalai pradėjo naikinti 5G infrastruktūrą ir kitą įrangą dėl socialiniuose tinkluose pasirodžiusių gandų, kad koronaviruso pandemija gali būti susijusi su penktosios kartos mobiliojo ryšio technologijomis.

  "Deja, saviizoliacija nedaro gero poveikio žmonių psichologinei būklei, tačiau tam tikros fobijos, susijusios su koriniu ryšiu, buvo dar prieš saviizoliaciją", — pažymėjo Kuskovas.

  Anot eksperto, būtina suprasti realybę ir atskirti ją nuo išgalvotų dalykų — Rusijoje šiuo metu nėra veikiančių 5G tinklų, todėl nereikia sakyti, kad jie kenkia sveikatai ar sukelia koronavirusą.

  Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 protrūkį pandemija.

  Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje užfiksuota daugiau nei 4,2 mln. infekcijos atvejų, mirė daugiau nei 290 tūkst. žmonių.

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2174)

  Dar šia tema

  "Ilgalaikė problema". PSO mano, kad COVID-19 niekada neišnyks
  Stoltenbergas apkaltino Rusiją ir Kiniją Vakarų destabilizavimu
  Tegai:
  koronavirusas, mobilusis ryšys

  Svarbiausios temos